Відкриття діалогової платформи «Мультихаб «GreenLab»

Запрошуємо взяти участь в офіційному відкритті діалогової платформи «Мультихаб «GreenLab», яке відбудеться 1 лютого 2019 року о 12.00 за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59 а, СНУ ім. В. Даля, 5-й поверх, «Мультихаб «GreenLab».

Проект «Створення діалогової платформи-мультихаба «GreenLab» для активних членів громади» реалізується ГО «Фундація „Простір“ разом зі Східноукраїнським Національним Університетом імені Володимира Даля за підтримки ПРООН. В програмі відкриття передбачається презентація історії створення платформи та програми роботи «Мультихаб «GreenLab».

Також у бажаючих буде можливість після презентації залишитись на перший захід, що відбудеться на базі платформи «Мультихаб «GreenLab» після її відкриття – діалогову зустріч по обговоренню Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року, Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року, Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року. Діалогова зустріч ініційована Департаментом соціального захисту населення спільно з партнерськими НГО та міжнародними установами та планується розпочатися о 13.30. 

Між заходами, з 13.00 до 13.30, заплановано неформальне спілкування за кавою.

З організаційних питань та питань реєстрації на захіж, можна звертатись: Руслан Галгаш 0509133684

Телефон:
Руслан Галгаш 0509133684
Дата та час події:
13:00
10