Реєстрація учасників тренінгу "Відповідальне управління громадою" в Луганській області

Громадянська мережа ОПОРА у співпраці з польськими партнерами з Фундації «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» впроваджує проект «Відповідальне управління громадою», який стосується формування нових навиків у представників об’єднаних територіальних громад щодо публічних консультацій, а також вирішення складних процесів шляхом залучення громадян до процесу ухвалення рішень. Проект підтриманий Програмою «U-LEAD з Європою» та реалізовується на території всієї України.

В межах проекту заплановано проведення в кожній області двох одноденних тренінгів, на які запрошуються представники ОТГ та громадянського суспільства для отримання нових, сучасних та ефективних практик вирішення проблемних питань у громадах, зокрема пов’язаних з оптимізацією освіти, громадськими бюджетами, стратегічним плануванням тощо.

Запрошуємо взяти участь в одноденних тренінгах. Просимо обрати зручну дату та зареєструватися.

Найактивніші учасники тренінгів матимуть можливість стажування у Польщі з метою отримання додаткової інформації та закордонного досвіду щодо ефективного застосування соціальної партисипації в громадах.   

Телефон:
Реєстрація тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScniPnf481azdp1Oodm4mQxVFFPaSh1nXtLpcmXqbjY_OrWEw/viewform?fbclid=IwAR3RFmzhoDbSYGJSPWAYl7sgzswyR5FnzDsltK9vHJ4fVTYUA7I7vN-JKtk
20