Продовжуємо роботу по аналізу доступності послуг та створенню відповідних робочих груп
Робота триває та створюються відповідні робочі групи для розробки спільно владою та громадськістю місцевих планів, направлених на виконання національних політик:
- Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року;
- Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки;
- Стратегії внутрішньо переміщених осіб та впровадження середньострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2024 року;
- Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року;
- Резюції 1325 «Жінки, мир, безпека» та місцевих програм надання соціальних послуг постраждалому населенню громад
- Закону України "Про надання соціальних послуг".
Протягом 24-31 серпня працювала над обробкою результатів досліджень визначених робочими групами 75 об’єктів громад Львівської та Закарпатської областей, провели наради

по узгодженню даних дослідження, які обробляються та узагальнюються для підготовки звіту по цим двом областям.
Робота продовжується далі відповідно завдань грантового проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
09:05
Олена Кізілова
