Евакуація людей з м. Сєвєродонецьк триває

Близько 150 людей були евакуйовані і вчора, 13 березня, з м. Сєвєродонецьк завдяки командній роботі активістів СНУ ім. В. Даля, ГО «Фундація «Простір», активістів і волонтерів м. Слов'янськ і м. Сєвєродонецьк та небайдужих українців та іноземців (Брайан Мілаковський, Сергій Зайцев, Сніжана Леу та інші). 

Цього разу пару автобусів ми оплатили завдякі нашому проекту з ПРООН (бо залишок коштів випросили направити на корисні речі) та Фонду @BearrTrust. Водії автобусами доставили всіх до міста Слов‘янськ, де людей накомили та дали можливість перепочити, а потім доставили на евакуаційні потяги до західних міст нашої неньки-України. А студенти та педагоги СНУ ім. В. Даля таким чином мали змогу дістатися до міста, яке приймає зараз на переселення наш луганській університет, що вже переселяється другий раз після 2014.

Особлива подяка за доєднання до ініціативи по координації вивезення дюдей та пошуку фінансів для організації цього процесу @Ганна Борова, @Руслан Галгаш, @Ольга Донець, @Олександр Решетнік @Сергій Кудрявцев, @Олексій Целищев, @Тетяна Сотнікова, @Олександр Зеленко

14:11 Яна Чанкотадзе
Северодонецк, Центральный, 59а
Немає коментарів. Ваш буде першим!