ГО "Жінки та діти з інвалидністю Північного Донбасу" продовжує опікуватися питаннями переміщеного РебЦентру

Багато обласних центрів об'їхав колектив Центру, щоб знайти приміщення для свого переміщення, але за допомоги Івано-Франківської облдержадміністрації тепер Центр працює в місті Івано-Франківськ. 

Поки влаштували персонал, оновлююь поступово роботу та ремонтують приміщення зусиллями різних благодійників та ГО "Жінки та діти з інвалидністю Північного Донбасу".

Прогрес з квітня по грудень та станом на 1.12.2022 року виглядає таким чином, як показано у відео.

Команда Центру та громадських діячів продовжують шукати кошти на сучасне обладнання, так як до Центру в черзі вже стоять і дорослі і діти з інвалидністю.

Комплексна соціально-психологічна реабілітація, як звісно супроводжумати постраждалих, людей з інвалидністю протягом життя та виконую функцію виведення людини з депресивного стану, повернення до нормального соціо-культурного життя. Надає людині нові можливості, іноді і в зовсім нових умовах та із зовсім новими пристосуваннями та професіями, продовжувати не падати духом та жити, особливо для тих, хто придбав інвалидність у дорослі роки. 

Таких центрів потрібно більше в Україні ще і за воєного стану, де динаміка постраждалих від війни, нажаль, тільки зростає.

15:32 Олена Савченко
No comments yet. Be the first to add a comment!