Тривають консультації Мережі центрів підтримки бізнесу

У рамках проєкту “Бізнес хаб Мережі НГО - центрів підтримки бізнесу”, що реалізується за підтримки ПРООН, ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «СИНЕРГІЯ» надала інформаційну та консультаційну підтримку 35 консультантам Мережі центрів підтримки бізнесу, які у свою чергу надають консультації підприємцям.

Найбільш часті питання, які виникали при надані консультацій:

- наявність грантових програм та можливості залучення фінансування від міжнародних донорів та державних;

- створення маркетингової стратегії, змін у законодавстві щодо звітності та оподаткуванні;

- релокація бізнесу.

Проєкт «Бізнес хаб Мережі НГО - центрів підтримки бізнесу» реалізує ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «СИНЕРГІЯ» за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії
22:20 Власенко Роман
Немає коментарів. Ваш буде першим!