Жінки і діти проти війни: мирна акція на Рівненщині

На Рівненщині проводять акції на підтримку боротьби з російськими окупантами!

Учасниці акції звернулися до загарбників із питанням «Путін, проти кого ти воюєш?», що заявити на увесь світ «Жінки і діти проти війни». Таким чином організаторки акції хочуть допомогти у боротьбі з ворогом інформаційно, згуртувати народ, донести українцям і світу, що жінки і діти – це серце України, а воно однаково б'ється в усіх областях нашої держави!

«Ми не вміємо тримати зброю, але ми віримо, що сила слова і молитви за мир і спокій в нашій державі мають величезну силу!Ми підтримуємо жінок та дітей на сході України.Разом будемо боротися, разом будемо долати тривожність, разом дбати одна про одну та рухатися далі в мирне майбутнє!», - розповідає учасниця акції Вікторія Костюк, керівниця ГО "Інтонація ЗМІН".

«Особливо гостро ми відчуваємо біль матерів, які змушені собою захищати рідні домівки і своїх дітей. Від обстрілів і куль потерпають жінки і діти, наші однолітки, мирні жителі, які хочуть жити на рідній землі. Ми не маємо зброї, але ми маємо гарячі серця і щире бажання зберегти нашу країну цілісною, згуртувати людей, щоб разом боротися проти загарбників інформаційно і розвіювати фейки, які знищують місточки порозуміння в нашій державі!», - повідомляють на сторінці ГО «Агенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН»

Організаторки акції закликають громади Рівненщини та всієї України зібратися разом, згуртувати своїх жінок і дітей, щоб запитати "Путін, проти кого ти воюєш?", підтримати наших земляків та голосно заявити "Жінки і діти проти війни!"

Відеозвернення жінок Смизької громади

Передаємо естафету жінкам громад Рівненщини та всієї України!

Разом проти війни!

Дубно, вул. Заводська, 3а, смт Смига, Дубенський район, Рівненська область, 35680, 3а
Немає коментарів. Ваш буде першим!