Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

​У нас новина

Мабуть, у громаді не знайдеться людини, яка би не чула, що громадська організація «Зелені долоні» реалізує проєкт «Від екології природи до екології душі».

Серед вихованців Новойдарської обласної санаторної школи та студентів Новайдарського аграрного професійного ліцею 23 та 29 вересня відбулися конкурси малюнків та плакатів на тему «Збережемо природу!».

Метою цих заходів було сформувати у здобувачів освіти екологічно активної позиції, прагнення діяти для збереження довкілля, сприяти забезпеченню стійкого розвитку особистості вихованців, а також для привернення уваги якомога більшої кількості людей до проблем нашого спільного дому – планети Земля.

Майже всі учні та учениці долучились до конкурсу. Творчі роботи характеризуються оригінальністю сюжету, яскравістю, виразністю. У них відображено красу природи рідного краю, яскраві моменти. Всі роботи різні, єдине що їх об’єднує – прагнення зберегти та оберігати довкілля.

Заходи організовано в межах проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

15:12 Олена Кізілова
Немає коментарів. Ваш буде першим!