«Світ без обмежень» - серія міжрегіональних заходів

Метою заходу є розбудова миру через просування ідей інклюзивного та толерантного суспільства задля запобігання конфліктів, виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння у громадах Луганської та Донецької областей. 

Важливим завданням серії міжрегіональних заходів «Світ без обмежень» є популяризація досягнень організацій людей з інвалідністю, а також мотивація тих, хто ще має сумнів щодо власної участі в суспільному житті своїх громад.

Дякую організаторам, а саме Анна Боровая та Микола Надулічний за надану мені можливість приймати участь у даному заході.
Серія заходів «Світ без обмежень» організована у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
#UNRPP
#світбезобмежень
#incschool
#інклюзія

Немає коментарів. Ваш буде першим!