Облаштування робочого місця інклюзивного громадського радника

Серед інших бонусів під час навчання у Школі інклюзивного громадського радника «IncSchool»- корисної та доступної інформації, тренінгів, практикумів, інклюзивні громадські радники також отримали комплекти сучасного технічного обладнання для робочого місця. Щира вдячність Анні Боровій та Миколі Надулічному за надану можливість бути дотичною до розбудови інклюзивного суспільства.

Навчання в Школі інклюзивного громадського радника відбувалося у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

http://ndo.lg.ua/.../723-inklyuzyvni-hromadski-radnyky...

http://ndo.lg.ua/.../727-chym-zakinchylysya-dialohovi...

#UNRPP #інклюзія #incschool

Немає коментарів. Ваш буде першим!