Візит до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас"

Комплексна реабілітація- це не тільки медичне лікування фізичного стану людей з інвалідністю, а й заходи соціального, психологічного, професійного напрямку. Люди з інвалідністю під час комплексної реабілітації в  Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас" мають змогу не тількі суттєво поліпшити стан свого здоров'я, а й опанувати нові творчі, професійні та спортивні навички. В Центрі відчувається тепла та затишна атмосфера, гарне ставлення до пацієнтів, забезпечення їх належними умовами. Варто зазначити, що успіх Центру полягає в тому, що перш за все, працівники бачать перед собою людину, а потім її інвалідність.

Візит відбувся в рамках програми навчання в Школі інклюзивного громадського радника у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Немає коментарів. Ваш буде першим!