Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Публічні дебати «Популяризація Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні»

13 червня, у Сєвєродонецьку, Костянтинівці та та Слов'янську одночасно відбулися публічні дебати на тему популяризації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Загалом у дебатах взяли участь 60 осіб, по 20 осіб у кожному з міст, командами по чотири особи.

Дебати проходили у змішаному форматі: офлайн – на відкритих вуличних локаціях у містах, та онлайн за допомогою Zoom-зв’язоку з основними суддівськими студіями у м. Святогірськ.

Усі учасники отримали сертифікати, що засвідчують їх участь у заході.

14 липня 2021 року в м. Святогірськ відбулась фінальна гра міжрегіональних дебатів «Популяризація національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні».

Дебатери та дебатерки обговорювали тему «Цей уряд забезпечить імплементацію Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні».

Перемогу отримала збірна команда з Добропільського НВК та Білозерської ЗОШ у складі: Дмитра Попова та Олександри Лешковець.

Всі учасники та учасниці дебатів отримали приємні подарунки від Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Захід проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови мируреалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

00:44 Ксенія Дружина
Немає коментарів. Ваш буде першим!