Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

ІІ Форум «Життя на межі миру: як волонтерські ініціативи сприяють зростанню громад»

20 листопада 2021 року з великим задоволенням взяла участь у регіональному форумі «Життя на межі миру: як волонтерські ініціативи сприяють зростанню громад» в онлайн-майстерні «Непересічні волонтерські ініціативи, що змінили уявлення про волонтерські проєкти», модераторкою якої була Анна Борова, спеціалістка Програми ООН із відновлення і розбудови миру.

Під час роботи форуму представники найуспішніших волонтерських ініціатив з усієї України ділилися своїми напрацюваннями у сфері волонтерства, досвідом співпраці з державою, реальними історіями успіху та перемогами.

 Захід організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

00:30 Ксенія Дружина
Немає коментарів. Ваш буде першим!