Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Амбасадорський десант

Протягом двох тижнів команда тренерів-онлайн фасилітаторів ГО «Амбасадори миру»  у складі Давідової Олени, Інни Гочошвілі, Галини Матвєєвої, Ксенії Дружиної, Станіслави Стасенко та Олесі Зеленої провела низку онлайн заходів присвячених популяризації роботи миробудуванню, популяризації досягнень напряму роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру щодо соціальної єдності та роботи з молоддю та ознайомлення з напрямками роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру для активної молоді, представників молодіжних рад та громадських організацій, що працюють в сфері молодіжної політики, учнів старших класів та вчителів закладів загальної середньої освіти, активістів культурних та освітніх закладів Донецької, Луганської областей.

Під час заходу учасників розподіляли на три паралельні онлайн-групи і залучали до навчання через практичні вправи: «Дебати як засіб розвитку соціальної активності сучасних учнів та мирного вирішення конфліктів», «Безпечне освітнє середовище, вільне від боулінгу та всіх форм насильства», «Вчуся вирішувати конфлікти та будую мир навколо себе», «Права людини у молодіжній сфері під час пандемії COVID-19» , «Цілі сталого розвитку».

Використовуючи інтерактивні методи навчання, учасники тренінгу з’ясували сутність таких понять, як: конфлікт, діалог, права людини, дебати, миробудування та Цілі сталого розвитку.

Амбасадорський десант  відбувся :

4 листопада - для 40 вчителів шкіл громади, Сватівська ТГ (Луганська область);

5 листопада - для 30 осіб - учителі різних шкілта вихователі дошкільних закладів м. Білозерськ, Білозерська ТГ (Донецька область);

7 листопада - для 30 осіб СГПУ (студентів та викладачів) м. Слов’янськ, Слов’янської ТГ (Донецька область);

 9 листопада відбудеться для 30 осіб освітян Марківської ТГ (Луганська область).

18 листопада 2021 р.,  35 осіб, освітяни м. Дружківка( Донецька область)

19 листопада 2021 р.,  60 осіб, освітяни м. ПопаснаГірська ТГ( Луганська область)

Захід «Просвітницька кампанія «Амбасадорський десант» організовано у партнерстві з діалоговою платформою GreenLab та ГО «Амбасадори миру» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

00:13 Ксенія Дружина
Немає коментарів. Ваш буде першим!