Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Будь волонтером сьогодні!

20 листопада 2021 року з великим задоволенням взяла участь у регіональному форумі «Життя на межі миру: як волонтерські ініціативи сприяють зростанню громад». Цього року на форумі розглядалися питання розвитку культури волонтерства, як волонтерські ініціативи сприяють зростанню та розвитку громад на сході України. Для мене тема волонтерства дуже близька, адже це заняття, яке приносить мені задоволення, це унікальна можливість стати кращою, допомагаючи іншим. Це можливість отримати унікальний досвід, професійні навички, нових друзів та корисні знайомства. Під час роботи форуму представники найуспішніших волонтерських ініціатив з усієї України ділилися своїми напрацюваннями у сфері волонтерства, досвідом співпраці з державою, реальними історіями успіху та перемогами. Було неймовірно приємно працювати з іншими амбасадорами Миру в онлайн-майстерні «Непересічні волонтерські ініціативи, що змінили уявлення про волонтерські проєкти», модераторкою якої була Анна Борова, спеціалістка Програми ООН із відновлення і розбудови миру. Неймовірна робота ведеться членами ГО «Амбасадори миру Донецької та Луганської областей»: популяризація дебатного руху, соціальна згуртованість, гендерні аспекти, допомога молоді бути соціально активною та інше. На мою думку, волонтерський рух в Україні є одним з найрозвиненіших в Європі. Тішить те, що сьогодні волонтерський рух у різних куточках України набирає обертів, більша кількість молоді долучається до благодійних організацій, змінюючи та розвиваючи свої громади.

Захід організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Селідово, Чернишевского, 12 - 53
Немає коментарів. Ваш буде першим!