Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

​Що таке права людини і яке їхнє становище в нашій державі?

Що таке права людини і яке їхнє становище в нашій державі? Чи знаємо ми про них достатньо? Як протидіяти дискримінації? На мою думку, ці питання можна обговорювати постійно. І такою можливістю скористалися вчителі Донецької та Луганської областей взявши участь у он-лайн тренінзі "Права людини, як найвища суспільні цінність», що відбувся 16-19 лютого 2021 року. Подорожуючи з колегами-освітянами у світ прав людини, обговорюючи цінності прав людини, причини та наслідки дискримінації, права людини в школі ще раз переконуєшся в тому, що права людини – це вираження свободи людини. Тренерки з прав людини Ради Європи, тренерки програми «Демократична школа Olga Donets та Julia Ielfimova на високому, професійному рівні освітили важливі аспекти теми, запропонували учасникам широкий спектр видів діяльності. Чотири дні насиченого навчання поєднали різноманітні онлайн-форми роботи та інструменти для дистанційної роботи, такі як Рadlet, Мentimeter, Jamboard та різні можливості Zoom.

Особисто для мене права людини – це глибоке відчуття людської гідності, честі, усвідомлення себе вільно народженою людиною, рівною в правах, честі і гідності з іншими людьми. Я маю право як громадянка висловлювати свої думки, говорити, думати, вірити і діяти в рамках закону.
У світі не буває досконалої, ідеальної влади. Проте, люди з громадянською відповідальністю, з життєвою активною позицією повинні покращувати становище у державі, розвиваючи та рухаючи країну вперед!
Сьогодні, завдяки створенню територіальних громад та громадських організацій люди мають право діяти в інтересах громади, соціально згуртовуючи мешканців. Тож мусимо розуміти цінність прав людини, знати свої права, захищати їх.
Як Амбасадорка миру, вірю, що ми побудуємо нову Україну – демократичну країну з європейськими цінностями, в якій найголовнішою цінністю будуть права людини! Сьогодні важливо кожному з нас знати хоча б ази правової абетки для захисту своїх прав та вміло користуватися формулою: «У мене є права. Держава мені їх гарантує. Я знаю свої права. Я вмію ними користуватися».
Тренінг є частиною проєкту "Амбасадори миру", що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні

Селідово, Чернишевского, 12 - 53
Немає коментарів. Ваш буде першим!