Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Дебати

#Debate #DYDC

А чи знаєте ви, що таке парламентські дебати, мистецтво ораторства, аргументи та докази в дебатах? Щоб знайти відповіді на ці та інші питання 21-24 грудня 2020 року вчителі з Донецької та Луганської областей взяли активну участь у он-лайн тренінгу «Дебатна майстерність», який був організований Донецьким молодіжним дебатним центром.

Дебати - це розвиток критичного мислення, вміння вести діалог, злагоджена дискусія, пошук важливих аргументів, командна гра, максимальна толерантність у висловлюваннях і поведінці, керування емоціями, важливість логічної послідовності, особисте зростання молоді та цей перелік можна продовжувати і надалі. Дебати - шлях до утвердження людини як промовця. Але це одночасно і шлях до активної позиції в житті. Уміння довести свою думку публічно, обрати свій шлях вирішення поставленої проблеми та довести його доцільність - ця навичка потрібна в сучасному житті для тих, хто небайдужий, ким би він чи вона не були: дорослими чи дітьми. Тож сьогодні саме дебати стають однією з ефективних педагогічних технологій навчання та виховання підростаючого покоління.
Серед учасників були і вчительки Селидівської загальноосвітньої гімназії:Жабіна Ю.О., Борульник В.Г., Шафієва Г.Ю., Нагірняк Є.З. Учасників вразили високий рівень організації цієї он-лайн зустрічі, її змістовність, збалансованість теоретичного та практичного матеріалу, різноманіття запропонованих он-лайн інструментів, позитивна комфортна атмосфера спілкування під час роботи у малих групах. А найцікавішим було, звісно, спробувати пограти у дебати в он-лайн форматі та відчути себе справжнім дебатером. Була обрана тема дебатів «Цей уряд розробить план дій щодо святкування новорічних свят». Лише за чотири дні учасники створили дієву команду, отримали цінний досвід, поглибили свої знання щодо важливості використання дебатів у освітній діяльності для виховання цілісної особистості учня, познайомилися з секретами публічного виступу. Окремі слова вдячності
Olga Donets та за реалізацію он-лайн ідеї , мотивацію, справедливе суддівство, підтримку, продуктивну роботу та корисне спілкування.
Тренінг є частиною проєкту "Амбасадори миру", що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Селідово, Чернишевского, 12 - 53
Немає коментарів. Ваш буде першим!