Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Візит представників журналістської спільноти у місті Костянтинівка (28 листопада 2021)

Однією з локацій  візиту представників журналістської спільноти було відвідання Костянтинівського дошкільного навчального закладу №31 «Мир» як закладу, який активно приймає участь у проектах спрямованих на місцевий розвиток в контексті «соціальної єдності та громадської безпеки» (Візит журналістської спільноти (UN RPP). Спеціалісти з питань єдності Програми ООН із відновлення та розбудови миру Анна Борова Анна Борова, Євген Кузнецов Євген Кузнецов, представник Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Віктор Літвінов та представники журналістської спільноти з різних областей України  зустрілися із адміністрацією дошкільного закладу та мали змогу побачити позитивні зміни співпраці.

Завідувачка дошкільного закладу «Мир», кандидат педагогічних наук, інклюзивна громадська радниця Оксана Корнєєва ознайомила із історією співпраці закладу з Програмою ООН з відновлення та розбудови миру. Зазначила, що завдяки Програмі, колектив отримує розвиток та підтримку, що заклад співпрацює в межах мережі «Амбасадори миру» і є дійсно амбасадорським. «Відбувається дійсна відбудова філософії та напрямків діяльності Миру – першого садочка у місті Костянтинівка, який відкрив інклюзивні групи та поширює у громаді культуру толерантності та миробудування» - зазначила Оксана Корнєєва. Далі розповіла про участь закладу у різних проектах ПРООН, завдяки яким садок стає сучасним: «Світ без обмежень», Інклюзивні громадські радники у Донецькій та Луганській областях; «Дошкільний заклад «Мир» - простір зручний для всіх»,  «Безпечна та дружня до дитини школа», «Спільно» та інші. Присутні дізналися що за допомогою Програми Костянтинівський дошкільний навчальний заклад №31 «Мир» тепер має сучасний доступний сайт закладу, дізналися про підходи та технології залучення ресурсів у планування та реалізації проектів розвитку громад, яким навчили тренера Програми з відновлення та розбудови миру під час числених онлайн та офлайн зустрічей. Демонстрацією сталості результатів досягнень стала безпосередня екскурсія територією закладу, яку інклюзивні громадські радники Донецької та Луганської областей визнали як безбар’єрною; відвідування інклюзивних груп та знайомство з їх облаштуванням.

Перспективність таких зустрічей полягає у розповсюдженні натхненних практик покращання життя громад в Україні завдяки Програмі з відновлення та розбудови миру.

 Захід організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Константиновка, Європейська, 50
Немає коментарів. Ваш буде першим!