Голос України на рушнику єдності

У 2019 році ідея відзначити ювілей видатної поетеси прийшла молодим мешканцям громади , членам ГО « Золоті Левенята». Поспілкувавшись та порадившись юні хдопці та дівчата, прийняли рішення вишити рушник довжиною 15 метрів.який з’єднав усю нашу Україну разом … Гарні ідеї приходять в унісон. Саме так у членів громадської  організації виникла ідея проєкту «Рушникова доріжка «Я в серці маю те, що не вмирає!».Так було розпочато акцію до 150 річчя Лесі Українки.Цю ініціативу підтримав голова Проводу ГО «ЗОЛОТІ ЛЕВИ «ЧОРНОЇ СОТНІ» – «ЧОРНА СОТНЯ» Тарас Мацюк, який надав кошти на закупівлю тканини та ниток для вишивання.

У вересні 2019 року в Петропавлівській СШ № 1 відбувся захід, на якому стартував проєкт «Рушникова доріжка «Я в серці маю те, що не вмирає!». Перші хрестики на полотні рушника зробили вчителька та учениця Петропавлівської СШ №1 Юлія Юріївна Добрицька та Юлія Фоменко У продовж двох років полотно рушника передавалось від школи до школи, від дитсадочка до дітсадочка, майстрині до майстрині. В проєкті взяли участь працівники закладів освіти, культури, бібліотек та музею, всі небайдужі мешканці району.

Тему та візерунки обговорили заздалегідь. Було прийнято рішення в центрі вишити портрет Лесі Українки, а вздовж всього рушника рядки з віршів поетеси та українські орнаменти. А останній орнамент вишивав учень Вільхівського ЗЗСО Савін Іван . І саме 21 січня 2022 року  в День Соборності, відбувся відео міст на платформі Zoom, де юні мешканці громади та члени  ГО "Золоті Левенята" мали змогу  презентувати  рушник – символ Єднання!

Немає коментарів. Ваш буде першим!