Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Проєкт «Сприяння безпеці жінок та дівчат та запобігання насильства в громадський місцях»

Безпечні міста та громадські простори для жінок та дівчат. В місті Золоте реалізовується проєкт «Сприяння безпеці жінок та дівчат та запобігання насильства в громадський місцях» задля підвищення рівня безпеки жінок та дівчат , проведення заходів для підвищення інформованості з питань безпеки , отримання навичок самозахисту , покращення умов простору для проведення інформаційної та профілактичної роботи для протидії гендерно - зумовленому та домашньому насильству, у тому числі сексуальним домаганням в громадських місцях.

Протягом листопада у МБК «Шахтар» в партнерстві з фахівцями поліції були проведені інформаційні тренінги та курси самозахисту :

- «Як поводитися,якщо на вас напали»

- «Як не стати об’єктом злочинного посягання»

Дільничний офіцер поліції Чучин Ілля Олегович обговорював важливі теми с дівчатами та жінками ,пояснював різні прояви насильства, чи траплялися з ними такі ситуації , як на них варто реагувати , пропонував різні варіанти самозахисту.

Була переглянута серія відео роликів «Бийся як дівчина» та випробувані варіанти самозахисту . Всі учасники зустрічі вважають, що такі тренінги дуже доречні та корисні. Тому були заплановані й подальші курси та тренінги з фахівцями поліції Гірської міської територіальної громади , які завжди готові надати корисні поради , навчити як запобігти можливості нападу та інших видів насильства .

А новий спортивний простір у парку міста Золоте , завжди відкритий та доступний , чекає всіх бажаючих у зручний для вас час. 

Проєкт реалізовано реалізований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Европейського союзу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!