Проєкт "Безпечне місто Золоте"

Реалізовано проект "Безпечне місто Золоте", який направлений на створення безпечного громадського простору для жителів міста, а саме для дівчат та жінок громади м. Золоте задля запобігання і протидії насильству за ознакою статі, шляхом встановлення системи відеоспостереження на ділянках дороги - виїзд з міста Золоте у напрямку м. Луганськ, виїзд з міста Золоте у напрямку м. Попасна та облаштувано робоче місця оператора відеоспотереження у поліцейській станції.

Також під час реалізації проєкту було проведено три зустрічі-обговорення небезпечних місць у громаді м. Золоте, с. Катеринівка та заходів направлених на створення безпечного громадського простору. За результатами зустрічей були надані рекомендації адміністрації для включення заходів по протидії насильству до Стратегії розвитку Гірської ОТГ.

Стаття підготована у межах проєкту «Безпечне місто Золоте», що реалізовується ГО «Координаційна рада міста Золоте "Рідне місто» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів

Немає коментарів. Ваш буде першим!