Плідна співпраця Робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості, влади та громадських організацій

На засіданнях Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності неодноразово обговорювалися питання безпеки на дорогах, дорожньо-транспортного руху в т.ч. - безпеки дітей на пішохідних переходах, оцінки стану зимових доріг міста,впровадження заходів з попередженнядорожньо-транспортного травматизму. Завдяки узгодженості та взаємодії місцевої влади, поліції, ГО, комунальних установ громади та плідної роботи членів Робочої групи з’явилася можливість реалізації спільної ініціативи.

Громадська організація "Освітня лабораторія сприяння протидії біозагрозам" реалізувала проєкт «Безпека громади – щасливе життя».

Цей проєкт став можливим завдяки конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей», що виконується за договором #RPP_2021_04_009_ADM між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Мета проєкту: Створення умов для підвищення безпеки дорожнього руху шляхом встановлення лежачих поліцейських, дорожніх знаків, дзеркал та створення освітнього Простору громадської безпеки

Проект спрямований на підвищення безпеки пересування містом жителів громади шляхом встановлення пристроїв примусового зниження швидкості транспортних засобів ("лежачі поліцейські") в місцях розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза межами перехресть, перед нерегульованими перехрестями за відповідним обґрунтуванням на території громади.

18:03 Мамчур Ольга
Немає коментарів. Ваш буде першим!