В Кремінній відбулося засідання Робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості

16 грудня 2021року в Проєктному офісі Кремінської міської ради в форматі офлайн /онлайн відбулося засідання Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності, де були присутні Лєбєдєва Аліна спеціалістка з мобілізації громад Програми відновлення та відбудови миру, поліцейські офіцери громади, голови громадських організацій, представники ОМС, члени робочої групи та активні мешканці Кремінської громади.

На засіданні заслухали інформацію про роботу офіцерів громади та статистичні дані про стан безпеки в громаді.На зустрічі також були обговорені питання безпеки на дорогах, в т.ч. впровадження заходів з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей, молоді та людей похилого віку. А також було запропоновано Громадським організаціям і членам Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості долучитись до активізації молоді задля громадської безпеки і протидії торгівлі наркотиками у Кремінській громаді.

Про стан вакцинації та захворювання covid-19 по Кремінській територіальній громаді доповів керівник медичної первинної допомоги Володимир АНДРІЙЧУК.

Активне обговорення відбулось в дискусії про діяльність КУ «Центр надання соціально-психологічної допомоги «Розірви коло», де керівник Центру Тамара ЛОГВИНЕНКО розповіла що мета діяльності «Центру «Розірви коло» - це надання комплексної допомоги та проведення заходів в межах соціально-реабілітаційних програм з урахуванням індивідуальних потреб постраждалої особи від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Голова ГО «Чарівний пендель» Микита Горбатенко показав презентацію і розповів про участь у проєкті «Лабораторія локальних інновацій» з ІННОВАЦІЙНОЮ ІДЕЄЮ СТВОРИТИ VR-ПРОСТІР В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ / VR-HUB IN SCHOOL та отримав підтримку від учасників засідання. Наша команда гуртувалась дружніми зв’язками та оптимістичними поглядами на розвиток громади, молоді!

14:46 Мамчур Ольга
Немає коментарів. Ваш буде першим!