"Teach Peace. Миротворча освіта для Нової Української Школи"

Як представниця Мережі Амбасадорів миру 4 грудня взяла участь в панельній дискусії “Зв’язок Миротворчої освіти та впровадження реформи “Нова Українська Школа”: здобутки, виклики, потреби" в рамках заходу "Teach Peace. Миротворча освіта для Нової Української Школи" в м. Дніпро.

Говорили про розуміння миротворчої освіти, про досягнення та результати впровадження ідей миротворчості в школі, про виклики та проблеми, про співпрацю та шляхи покращення миротворчої освіти в сучасній школі.
Важливо говорити зі школярами та педагогами про миротворчость, налагоджувати діалоги, вчити розв'язувати конфлікти. Вчити на практиці застосовувати методи ненасильницької комунікації для трансформації конфліктів, налагодження міжкультурного діалогу.
Дякую Програмі ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), Громадській службі миру за запрошення та можливість поділитися досвідом та розповісти про своє бачення миротворчості в освіті, громаді.
20:04 Яна Гарькавець
Кременная, Радищева, 2
  • 951235465
Немає коментарів. Ваш буде першим!