Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

ГО "СОВА"

ГО "СОВА"

Утворена організація 17 січня 2020 року

ГО «Сова» в 2020 році реалізувала міні ініціативу ІСАР Єднання «Створення «Центру народної творчості» на базі Привільського ліцею Привільської ОТГ Луганської області в 2020 році».

В 2020-2021 роках ГО «СОВА» в Привільській громаді реалізувала проєкт в рамках проєкту ООН Жінки, підтриманий та профінансований Українським Жіночим Фондом «Створення Ресурсного центру «Надія» для постраждалих від домашнього насильства». Завдяки цьому проєкту, в Привільській громаді створено осередок, де дівчата та жінки мають змогу перебути короткий час для запобігання домашнього насильста.

В продовження цього проєкту, в 2021 році ГО «СОВА» отримала перемогу в конкурсі«Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» в рамках проєкту ООН Жінки «Реформи децентралізації та правоохоронної діяльності: Трансформаційні підходи до ґендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в Україні» для створення «Інтеграційного діалогового майданчика для жінок ресурсного центру «Надія». 

Адреси і контакти

96