Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Громадська організація "Світ для всіх"

Громадська організація "Світ для всіх"
Громадська організація "Світ для всіх" 0Громадська організація "Світ для всіх" 1

Кожен день в світі народжується все більше дітей з ментальними порушеннями. На жаль, дитина з розладами  аутистичного спектру ( або іншим ментальним порушенням) — це не така вже і рідкість у нашому суспільстві.Шкода, що на цей час не існує ліків від цих хвороб, але ми можемо зробити життя людей з ментальними порушеннями більш комфортним. Адже світ для всіх, чи не так? 

Саме заради цієї мети створено Громадську організацію «Світ для всіх». Ми хочемо поширювати інформацію про ментальні розлади, щоб процес інтеграції людей з такими порушеннями в суспільство йшов безполісно як для них, так і для самої спільноти. 

Ще однією важливою метою діяльності організації є підтримка батьків, сімей, що виховують дітей з особливостями розвитку, бо психологічне та інше навантаження на ці родини дуже велике, а саме родина є найважливішим ресурсом для успішної реабілітації дітей. 

Організація має на меті залучення до свої діяльності фахівців, що мають необхідну кваліфікацію та велике бажання працювати задля розвитку та ефективної реабілітації кожної особливої дитини.

128