Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Громадська організація "Мама Діє"

Громадська організація "Мама Діє"
Громадська організація "Мама Діє" 0

Громадська організація «Мама Діє» є спільнотою батьків вразливих груп населення Луганщини, зокрема родин, в яких виховуються діти з інвалідністю, багатодітних та малозабезпечених сімей. Активними членами та підопічними нашої організації є більш 150 родин вищевказаних категорій з 8 населених пунктів Луганщини.

Головні сфери діяльності організації та її спеціалізація:

-Сприяння згуртованості сімей вразливих груп, зокрема родин, в яких виховуються діти з інвалідністю, багатодітних та малозабезпечених сімей Луганського регіону. Підтримка, захист їх прав та інтересів.

-Координація та надання екстреної допомоги, організація профілактичних заходів, направлених на попередження кризових станів родин, в яких виховуються діти з інвалідністю, а також багатодітних та малозабезпечених сімей.

-Інформування суспільства про особливості та проблематику сімей вразливих верств населення Луганщини.

-Формування серед дітей та осіб з інвалідністю, дітей з групи ризику всебічно розвиненої особистості через реабілітацію, терапевтичну підтримку та соціальну адаптацію.

-Сприяння створенню у комунальних закладах міста Сєвєродонецьк та інших Луганської області умов для навчання, реабілітації, соціальної адаптації осіб з інвалідністю та інших вразливих категорій населення.

-Сприяння забезпеченню здорового образу життя.

-Сприяння забезпеченню гендерної рівності, прав та можливостей жінок та дівчат.

-Сприяння зниженню рівня дискримінації всередині країни.

-Сприяння забезпеченню відкритості, безпеки та стійкості міст та населення.

-Укріплення засобів досягнення розвитку та активізації роботи механізмів глобального партнерства в інтересах стійкого розвитку міста.

-Сприяння розвитку та зміцненню соціальних зв’язків на місцевому, обласному, та інших рівнях.

Детальніше у Фейсбук, Інстаграм

104