«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього»

«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього»
«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 0«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 1«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 2«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 3«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 4«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 5«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 6«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 7«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 8«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 9

Працюю в школі з дітьми, з 5 по 11 клас. Спостерігаю за тим, як вони ростуть, як формуються в них лідерські якості, за становленням їх як особистостей, і тішуся.

Чомусь мені здалося, що найскладнішим у шкільному віці є перехід до середньої школи, коли вони намагаються в одну мить подорослішати. Такі тендітні, але вже самостійні. Вони намагаються будувати власне життя тут і зараз. Але іноді їм не вистачає навичок комунікації та вміння ефективного спілкування. Тому для учнів цієї вікової категорії я обрала тему тренінгу: «Мистецтво спілкування – запорука майбутнього», який ми провели 28 жовтня 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3.

Детальніше про захід писали тут:

Адреса и контакты

359