RSS

Новини

20:31
10 грудня- Міжнародний день прав людини

Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

18
17:42
​На Луганщині стартувала друга фаза проекту «Відповідальність починається із нас»

На Луганщині стартувала друга фаза проекту «Відповідальність починається із нас» щодо запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Станично-Луганському районі. 

18
17:38
Відкритий дискусійний майданчик «Бути жінкою» у Кремінній в рамках акції  "16 днів проти насильства"

06 грудня 2018 року у Кремінському районі проведено відкритий дискусійний майданчик «Бути жінкою». 

9
17:33
​"Світове кафе" за підтримки ОБСЄ відбулось у Сєвєродонецьку в рамках відзначення акції «16 днів про

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації захід «Зустріч і знайомство» відбувся у Сєвєродонецьку, де різні служби представили свої функції та можливості допомоги постраждалим від насильства.

11
17:10
В Луганській і Донецькій областях на десяток регіональних медіаторів стало більше.

96 годин повноцінного навчання основам медіації пройшли в тому числі і члени Консультаційної ради з питань соціальної єдності при ПРООН, які приїхали на спеціальний курс навчання в Харків в Центр Права і Посередництва за підтримки ПРООН.

30
00:13
Конкретні результати. «ДІАЛОГ ПРО СТРАТЕГІЮ ПІДВИЩЕННЯ ІНКЛЮЗІЇ У РІЗНИХ СФЕРАХ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ".

Другий день обласного Форуму «ДІАЛОГ ПРО СТРАТЕГІЮ ПІДВИЩЕННЯ ІНКЛЮЗІЇ У РІЗНИХ СФЕРАХ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ» саме у «Вікенд необмежених можливостей 2018»  пройшов за підтримки Програми розвитку ООН та за ініціативи і разом із Луганською асоціацією організацій осіб з інвалідністю, Департаментом соціального захисту населення, Департаментом масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації в місті Лисичанськ у каворкінговому просторі "Дружба".

211
01:22
Форум «ДІАЛОГ ПРО СТРАТЕГІЮ ПІДВИЩЕННЯ ІНКЛЮЗІЇ У РІЗНИХ СФЕРАХ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ» триває

Вже стає доброю традицією в Міжнародний день людей з інвалідністю, з метою привернути увагу влади різного рівня, колег, партнерів, журналистів, ЗМІ, населення до питань рівності в доступі до різних благ та послуг, проводити обласний Форум. 

41
22:59
Студентський простір «YO!Гурт» запрацював в СНУ імені Володимира Даля

«Студентський простір «YO!Гурт» - міні ініціатива  Профспілкової організації Східноукраїнського Національного Університету імені Володимира Даля, що була підтримана ПРООН, тепер працює для молоді в одному з корпусів університету.

22
21:50
В Сєвєродонецьку відбувається  Всеукраїнський Форум громадських організацій людей з інвалідністю

27-28 листопада в місті Сєвєродонецьк у готелю "Мир" відбувається Всеукраїнський Форум громадських організацій людей з інвалідністю під назвою: «Реалізація конвенції ООН про права людей з інвалідністю, як шлях подолання багатоскладових проблем для жінок, дітей та молоді з ОФМ в ситуації ризику».

43
23:59
Інфографіка від Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ)

Цікава та зрозуміла інфографіка від Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) щодо ссновних напрямків діяльності в Україні у жовтні 2018 року. 

26
23:06
Життя без насильства

26 листопада на Луганщині, в м. Рубіжне, в рамках щорічної міжнародної кампанії "16 днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства" відбулося урочисте відкриття муралу "Життя без насильства".

64
01:15
Корупція очима жінок і чоловіків

Дослідження «Корупція очима жінок і чоловіків» спрямоване на оцінку сприйняття корупції жінками і чоловіками та впливу корупційних практик на їх життя. Результати аналізу дозволять більш ефективно спрямувати спільні зусилля всіх заінтересованих сторін щодо протидії корупції, просування ґендерної рівності та розширення можливостей жінок.

21
00:06
«Безкоштовний туристичний гід на велосипеді»

Так назвали історію успіху своєї міні ініціативи ГО "Молодіжний Громадський Рух Німців Оранже" міста Маріуполь, яку реалізували за допомоги ПРООН.

49
23:40
Автономізовані та щасливі: медична реформа на Луганщині

Медична реформа на Луганщині. Щоб з’ясувати, на якому етапі перебуває процес втілення реформи в частині автономізації закладів охорони здоров’я на Луганщині, ГО “Центр UA” звернулася до всіх органів місцевого самоврядування в області з відповідними інформаційними запитами, останні з яких були надіслані 7 вересня. Які висновки, чийте далі.

71
19:07
​Громадський бренд «Луганщина. МОЯ» гідно представив область на «Схід-Експо – 2018»

Цього року масштабна бізнес-виставка підприємств зі східної України «Схід-Експо 2018» відбулась у приміщенні стадіону «Арена Львів» 1-2 листопада. Захід проводився разом із XVIII Міжнародним економічним форумом.

58
14:25
Здоровий спосіб життя - запорука майбутнього громади села Бутове

Міні-ініціативи “Здоровий спосіб життя - запорука майбутнього громади” (шляхом оновлення спортивної інфраструктури на базі Бутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чмирівської ОТГ за допомоги ПРООН.

40
14:16
День Організації Об'єднаних Націй

Сьогодні світове співтовариство відзначає День Організації Об'єднаних Націй — міжнародної організації, заснованої 24 жовтня 1945 на конференції у Сан-Франциско на підставі Хартії Об'єднаних Націй.

45
14:09
Мобільний додаток для правової допомоги внутрішньо переміщеним особам «IDPRIGHTS - ЗАХИСТ ПРАВ ВПО»

В Україні з'явилося мобільний додаток для правової допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПЛ) «IDPRIGHTS - ЗАХИСТ ПРАВ ВПО». Його розробив Благодійний фонд «Горіння», про що повідомляється на сторінці організації в Facebook.

72
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 132