RSS

Новини

16:00
Амбасадори миру продовжують підвищувати власні компетенції

Вони готуються для подальшої роботи у складі мережі. Та третій день триває Школа Амбасадорів миру UNRPP -2019/1 для представників сфери освіти та просвітницької діяльності Луганської та Донецької областей.  Були й презентації домашнього завдання, і допрацьовування своїх міні-ініціатив з залучення волонтерів при підготовці освітніх заходів в школах за трьома темами: здоровий спосіб життя, культурологічна діяльність, екологічна діяльність, соціальна згуртованість. Та інші цікаві речі.

113
15:50
«Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» відвідала місто Попасне.

12 червня в рамках реалізації проекту «Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» представники громадської спілки «Луганська асоціація організацій людей з інвалідністю» відвідали місто Попасне.

90
13:25
Станиця Луганська. Діалог про інклюзію та стан захисту прав людей з інвалідністю.

Протягом червня – грудня 2019 року Громадською спілкою «Луганська асоціація організацій людей з інвалідністю» за підтримки міжнародних та локальних партнерів в Луганській області реалізовується проект «Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області».  «Пілотними» громади стали селища Біловодськ, міста: Попасна, Гірське, Золоте, Щастя та Станично-Луганського район в рамках яких буде реалізовуватись проект.

7
12:05
“Портрет Амбасадору миру": хто це може бути, які цінності та компетентності мати?

Обговорювали на Школі Амбасадорів миру, що зараз відбувається в місті Святогірськ з 23 учасниками за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.  Цього разу програма насичена презентаціями напрацювань Амбасадорів у  2018-2019 роках та присвячена питанням підвищення їх кваліфікації: підвищенню їх громадянських компетентностей, демократичної участі та протидії дискримінації, толерантності задля виховання «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей.

115
19:03
Посилення компетенцій молодіжних лідерів щодо налагодження порозуміння та активізації громади

Розпочалась серія тренінгів для молоді на тему: «АКТИВНЕ ГРОМАДЯНСТВО: МОЛОДЬ ЗА МИР У ГРОМАДАХ» для посилення компетенцій молодіжних лідерів щодо налагодження порозуміння та активізації громади.

45
18:25
​Діалоги про інклюзію в різних сферах життя: як та навіщо? Хто буде рушійною силою змін?

Розпочались в громадах Луганської області та ініційовані Громадською спілкою «Луганська асоціація організацій людей з інвалідністю» за підтримки локальних партнерів – органів влади «пілотних» громад: селища Біловодськ, міст: Попасна, Гірське, Золоте, Щастя та Станично-Луганського району.

151
16:55
«European projects lab for NGOs» у Сєвєродонецьку!

Неприбуткові громадські організації сьогодні запросили на дискусію-тренінг від Представництва ЄС, що відбулась в СНУ ім. Володимира Даля сьогодні, 6 червня 2019 року.

96
20:36
В "Хочу Буду" розповіли молоді про програму розвитку молодіжних інновації Inn 2.0:RELOAD

30 травня о 16:00 в Сєвєродонецьку в приміщенні простору «Хочу Буду» (вул Гагаріна, 78-б) відбулась презентація програми розвитку молодіжних інновації для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) «Перезапуск місцевої демократії» від Програми розвитку ООН в Україні.

71
12:15
Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля стає доступнішим для людей з інвалідністю

Для полегшення орієнтації людей з вадами зору на перилах сходів встановлено тактильні позначки, де номер поверху позначено пласко-опуклими символами та продубльовано шрифтом Брайля.

175
11:15
Соціальний проект «Баскетбольне містечко» крокує містами Луганської області

В Луганській області триває соціальний проект "Баскетбольне містечко», метою якого є залучення дітей та молоді області до активних занять баскетболом.

21
11:25
​Робочий візит делегації Королівства Швеції до України

Робочий візит делегації Королівства Швеції до України відбувся.

35
12:25
Фестиваль-конкурс "Світ без обмежень"

Завершальним концертом закінчився Фестиваль-конкурс "Світ без обмежень", що пройшов з 12 по 16 травня 2019 року в Донецькій та Луганській областях та який став неймовірною подією в України. До нього долучились люди з інвалідністю.

37
11:55
Медіа Школа для журналістів Луганської та Донецької області

Наприкінці квітня 2019 року пройшла Медіа Школа для журналістів Луганської та Донецької області. В цьому році вона проходила під гаслом: «Нові медіа-інструменти для впливу на суспільний діалог і соціальні процеси»

50
21:07
В регіональних роздержавлених медіа погано висвітлюються соціально важливі проблеми

У квітні 2019 року Інститут демократії імені Пилипа Орлика за підтримки Медійної програми в Україні (виконує міжнародна організація Iнтерньюз за фінансування USAID) здійснював моніторинг роздержавлених регіональних друкованих медіа та їх сайтів у 8 регіонах України: Сумській, Полтавській, Херсонській, Чернігівській, Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській та Донецькій областях. Раніше ці області, окрім Донецької, не досліджувались експертами Інституту.

25
20:25
Форум «Україна-ЄС: виклики сьогодення»

16 травня в «GreenLab» за підтримки UNRPP відбувся Форум «Україна-ЄС: виклики сьогодення» та Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні» відбулися у СНУ ім. В. Даля за ініціативи Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА та юридичного факультету університету.

24
20:47
​Стартує програма розвитку молодіжних інновацій U-Inn 2.0 RELOAD "Перезапуск місцевої демократії

16 травня 2016 року о 15:30 в приміщенні LIFT99 Kyiv Hub за адресою вул. Володимирська, 101, Київ відбудеться презентація програми розвитку молодіжних інновації для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) "Перезапуск місцевої демократії". 

163
13:09
У Білокуракинській ОТГ планують залучати молодь до прийняття рішень — результат публічної консультац

Створити молодіжну раду, залучити молодь до розробки стратегії молодіжної політики в ОТГ та навчатись підприємництву. Про це домовилися на публічній консультації із заінтересованими сторонами, яку 23 квітня 2019 року організувала ГО “Центр UA”.

32
17:23
Хакатон «Грошофаги та як їх приборкати»

8 травня за сприянням «GreenLab» команда студентів СНУ ім. В. Даля взяла участь у Всеукраїнському Хакатоні «Грошофаги та як їх приборкати», який проводився Центром фінансової грамотності СНУ ім. В. Даля, Центром Розвитку Корпоративної Соціальної Відповідальності спільно з FutureMagazine, за підтримки Національного банку України та партнерів проекту з фінансової грамотності.

33
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 195