RSS

Новини

18:01
Громадські організації можуть займатись підприємництвом

Міністерство фінансів України про питання можливості здійснення громадськими об’єднаннями підприємницької діяльності і включення таких об’єднань до Реєстру неприбуткових установ та організацій і повідомляє.

1
20:47
Діалог о забезпеченні ґендерної рівності, запобігання і протидії домашньому насильству

Відбувся 1.02.2019 о 14.00  в мультихабі GreenLab за ініціативою Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації. Як звісно, на території області міжнародні та громадські організації проводять низку заходів та реалізують велику кількість проектів, що сприяють утвердженню ґендерної рівності, профілактиці та реагуванню на випадки насильства.

52
18:57
Запрацювала нова діалогова платформа «Мультихаб «GreenLab».

У СНУ ім. В. Даля відбулося офіційне відкриття діалогової платформи «Мультихаб «GreenLab». Проект презентувала ГО «Фундація «Простір» за підтримки ПРООН. 

155
09:45
В Новоайдарі працювала Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості

Новоайдарські громади таким чином й далі продовжують спіпрацю з ПРООН. 

71
09:41
УФСІ розпочинає новий Проект!

ДО УВАГИ ГРОМАД! Запрошують взяти участь у конкурсі субпроектів громади Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької і Луганської областей.

50
15:51
Проект ЄС/ПРООН HOUSES розпочинає свою роботу на Луганщині

В Україні розпочав свою діяльність проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), діяльність якого поширюється й на Луганську область.

55
10:10
​Робочі групи з питань соціальної єдності та громадської безпеки ПРООН

Робочі групи з питань соціальної єдності та громадської безпеки ПРООН розпочинають всвої засідання в цьому році в Луганській області на базі органів влади пілотних громад.

93
11:19
Разом до порозуміння та розвитку!

Мережева зустріч партнерів Програми відновлення та розбудови миру за напрямком "Громадська безпека та соціальна згуртованість" з Донецької та Луганської областей відбулась 13-15 грудня в Святогірську. 

62
16:56
Результати хвилі опитування 2018 року Індексу соціальної згуртованості та примирення

Стосунки між різними групами покращуються, але задоволеність якістю життя погіршується: результати Індексу соціальної згуртованості та примирення ООН для східної України

70
12:45
​«Фандрейзинг та бізнес-планування» - швидка реакція ПРООН на вимоги бенефіціарів.

Програма розвитку ООН швидко відреагувала на потреби, які були виявлені під час експерименту "Апробація експерименту по впровадженню ідеї системного аналізу доступності в громадах Луганської області ".

74
11:17
Підсумки проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Тематичне засідання «круглого столу» відбулося 10 грудня 2018 року в місті Сєвєродонецьку в Міжнародний день захисту прав людини. До участі в заході долучилися всі партнери - представники влади, громадських і міжнародних організацій, які приймали активну участь в акції.

78
20:31
10 грудня- Міжнародний день прав людини

Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

71
17:42
​На Луганщині стартувала друга фаза проекту «Відповідальність починається із нас»

На Луганщині стартувала друга фаза проекту «Відповідальність починається із нас» щодо запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Станично-Луганському районі. 

64
17:38
Відкритий дискусійний майданчик «Бути жінкою» у Кремінній в рамках акції  "16 днів проти насильства"

06 грудня 2018 року у Кремінському районі проведено відкритий дискусійний майданчик «Бути жінкою». 

64
17:33
​"Світове кафе" за підтримки ОБСЄ відбулось у Сєвєродонецьку в рамках відзначення акції «16 днів про

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації захід «Зустріч і знайомство» відбувся у Сєвєродонецьку, де різні служби представили свої функції та можливості допомоги постраждалим від насильства.

50
17:10
В Луганській і Донецькій областях на десяток регіональних медіаторів стало більше.

96 годин повноцінного навчання основам медіації пройшли в тому числі і члени Консультаційної ради з питань соціальної єдності при ПРООН, які приїхали на спеціальний курс навчання в Харків в Центр Права і Посередництва за підтримки ПРООН.

76
00:13
Конкретні результати. «ДІАЛОГ ПРО СТРАТЕГІЮ ПІДВИЩЕННЯ ІНКЛЮЗІЇ У РІЗНИХ СФЕРАХ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ".

Другий день обласного Форуму «ДІАЛОГ ПРО СТРАТЕГІЮ ПІДВИЩЕННЯ ІНКЛЮЗІЇ У РІЗНИХ СФЕРАХ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ» саме у «Вікенд необмежених можливостей 2018»  пройшов за підтримки Програми розвитку ООН та за ініціативи і разом із Луганською асоціацією організацій осіб з інвалідністю, Департаментом соціального захисту населення, Департаментом масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації в місті Лисичанськ у каворкінговому просторі "Дружба".

323
01:22
Форум «ДІАЛОГ ПРО СТРАТЕГІЮ ПІДВИЩЕННЯ ІНКЛЮЗІЇ У РІЗНИХ СФЕРАХ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ» триває

Вже стає доброю традицією в Міжнародний день людей з інвалідністю, з метою привернути увагу влади різного рівня, колег, партнерів, журналистів, ЗМІ, населення до питань рівності в доступі до різних благ та послуг, проводити обласний Форум. 

113
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 143