RSS

Новини

11:15
Викладачі теж навчаються та покращують власні навичкі для органіазції більш цікавих дистанційних навчань.
40 осіб з числа викладачів двох ВУЗів – з Маріупольського державного университету (м. Маріуполь) та Східноукрїнського національного университету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) навчались протягом листопада та висловили свою подяку за сприяння відновленню та розбудові миру, зміцненню соціальної згуртованості та громадської безпеки, забезпечення поваги до прав людини та верховенства права, розвитку громадянського суспільства та активізації молодіжної спільноти в Україні організаторам навчання «Інструменти ефективної дистанційної роботи в умовах COVID-19».
13
20:55
ООН в Україні та Дикий театр презентують НОВІ ШРАМИ - інтерактивний проєкт проти насильства щодо жінок та дівчат
​ООН в Україні, а також по всій Україні буде доступна інтерактивна версія вистави на сайті scars.org.ua/, де сюжет змінюватиметься в залежності від вибору глядачів. Долю героїнь можна змінити, і прожити історії багато разів з різним фіналом.
13
20:35
У Кремінній з’явився мурал
Сьогодні у рамках відзначення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада у місті Кремінна відбулося відкриття муралу (малюнку на стіні) за темою «Живи без насильства – будуй здорове суспільство».
8
21:20
Як буде проходити Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" на Луганщині, яка починається вже завтра 25 листопада
730 заходів, присвячених щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня будуть відбуватися в містах, районах та ОТГ Луганської області в цьому, 2020 році.
70
13:35
Завтра розпочинається компанія 16 днів проти насильства, а сьогодня - про дискусію "Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці"
Прямо зараз триває пряма трансляція на тему: «Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці».
11
14:05
Громадськість та журналісти обговорили карантинні заходи у зв'язку з COVID-19 на Луганщині
Громадські активісти та журналісти Луганщини обговорили карантинні заходи у зв'язку з COVID-19, що проводяться у Луганській області.
17
09:35
13 листопада – Міжнародний  день сліпих
13 листопада у світі відзначається Міжнародний день сліпих. Ця дата покликана привернути увагу здорових людей до проблем тих, хто втратив зір і опинився у важких життєвих обставинах.
36
22:55
«Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад»
Резолюція учасників міжнародного форуму «Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад».
34
18:25
Мотивувати займатися спортом! Новий мурал може з’явитися вже дуже скоро завдяки громадськості Мілового
​«Не важливо, звідки ти родом, приклади зусилля і все вийде» — зроблено висновок сьогодні в рамках онлайн-зустрічі «Art-ЛАБОРАТОРІЯ» для смт. Мілове, що на Луганщині.
109
16:25
Колаборації Лабораторій. Діалог поколінь може бути ефективним!
«Колаборації Лабораторії толерантності та Лабораторії амбасадорів миру» — це про ефективність обміну досвідом та партнерства. Така взаємодія відбулася між двома громадськими організаціями та їх членами та членкинями з Луганської та Донецької областей.
30
20:20
Сільська школа у Нескучному змінює громаду
У грудні 2019 року нескучненська загальноосвітня школа пройшла відбір та стала однією з 60-ти учасниць навчального проєкту «Освітній марафон» та згодом стала суперфіналісткою проєкту, увійшовши у десятку найкращих шкіл Донецької та Луганської областей.
41
20:10
Рубіжанська школа увійшла у десятку кращих шкіл Луганщини та Донеччини
Рубіжанська спеціалізована школа № 2 увійшла до десятки найкращих шкіл Донецької та Луганської областей, які брали участь у проєкті «Освітній марафон».
46
15:00
Школи Маріуполя на шляху до змін
Маріупольська Загальноосвітня школа №56 та спеціалізована школа №66 увійшли до десятки найкращих шкіл Донецької та Луганської областей, які брали участь у проєкті «Освітній марафон».
70
11:45
Для регіональної «гарячої лінії» з питань запобігання та протидії насильству надано сучасні засоби комунікації

На Луганщині отримано сучасні засоби комунікації для регіональної «гарячої лінії» з питань запобігання та протидії домашньому і ґендерно обумовленому насильству, дискримінації за ознакою статі.

18
14:20
Запрошуємо на Форум «Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад» 11-12 листопада

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» запрошують представників громадських організацій та активістів до участі у міжнародному форумі «Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад», що організовується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

36
15:50
Онлайн форум-діалог "Е-Contact"

10-11 листопада 2020 відбудеться онлайн форум-діалог «Е-Contact» про цифровий розвиток громад (дводенна онлайн дискусія щодо напрямів розвитку участі громадян в управлінні на місцевому рівні засобами електронної демократії).

77
14:00
Hack for Locals 2.0: Мінцифри та ПРООН обрали переможців у хакатоні для посилення безпеки в громадах України

Понад 360 учасників із усієї України запропонували унікальні інноваційні рішення, аби вирішити нагальні проблеми українських громад та зробити їх безпечнішими.

20
10:45
Громадська безпека у фокусі

У Дружківській громаді стартує дослідження громадської думки з метою подальшої розробки комплексної програми, спрямованої на вирішення питань громадської безпеки.

24
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 578