RSS

Новини

19:43
Триває Медіа Школа «Нові медіа - інструменти для впливу на суспільний діалог і соціальні процеси».

З 20.04.2019 стартувала Медіа Школа для журналістів Луганської та Донецької області. В цьому році вона проходить під гаслом: «Нові медіа-інструменти для впливу на суспільний діалог і соціальні процеси» та участь в Школі приймають 20 осіб з Донецької та 11 – з Луганської областей. 

21
18:19
«EU Talks» відбувся для держслужбовців та громадських активістів

Захід, присвячений стандартам недискримінації за ознакою статі, етнічної або релігійної приналежності у медіа та публічних комунікаціях відбувся 19 квітня в GreenLab. 

43
13:30
Антидискримінаційні стандарти в комунікаціях

Тренери з Міністерства інформаційної політики, проекту ЄС з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС “Association4U”, ГО “Ліга захисту прав жінок “Гармонія рівних” провели захід в ГрінЛабі для активних та соціально не байдужих, що працюють з молоддю та у сферах освіти і коммунікацій за  підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

154
13:38
Global Money Week

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля взяли активну участь у Global Money Week – Всесвітньому тижні грошей.

12
11:42
В ОДА обговорили створення системи моніторингу, аналізу, оцінки, вирішення конфліктів

Круглий стіл за участю представників ПРООН, Департаменту масових комунікацій, громадськості пройшов 11 квітня в Луганській обласній державній адміністрації – обласній військово-цивільній адміністрації.

91
12:03
Дебати, як засіб толерантного публічного обміну думками.

90 осіб приїхали з Луанської, Донецької та Харківської області до міста Слов’янськ щоб розпочати дводенні публічні дебати «Вчимося бути толерантними». Серед молоді – школяри та студенти перших курсів, а місце надала школа №15.

95
11:36
Періодично молодь відвідує "Будинок ООН" в місті Сєвєродонецьк

Періодично молодь відвідує "Будинк ООН", бо цікавиться діяльністю міжнародної спільноти на Сході України. Ось і вчора завдяки спеціалістам ПРООН ознайомились з діяльністю Програми відновлення та розбудови миру ПРООН та її напрямками роботи в Луганській та Донецькій областях. 

13
16:47
Семінари для вчителів курсу «Громадянська освіта» з Донецької та Луганської областей

Програма ООН із відновлення та розбудови миру провела семінари для вчителів курсу «Громадянська освіта» з Донецької та Луганської областей в рамках проекту із залучення учнів старших класів до громадської активності.

43
16:49
Тижні НАТО на Луганщині

Обговорення важливості взаємовідносин України і НАТО

88
16:27
Звітує перед громадою начальник Сєвєродонецького міського відділу поліції ГУНП України в Луганській

Сьогодні звітує перед громадою Едуард Свєтов - начальник Сєвєродонецького міського відділу поліції ГУНП України в Луганській області. 

112
20:33
УАРОР розпочинає надавати експертну підтримку громадам Луганської та Донецької областей

20 громадам Донецької та Луганської областей експерти Української асоціації районних та обласних рад допоможуть зміцнити інституційну спроможність, навчать управляти місцевими бюджетами та ефективно взаємодіяти з громадськістю. 

27
23:41
Представники Міністерства інформаційної політики України завітали в гості. Цього дня  - Луганщина

Обговорювали з представниками ЗМІ, відповідних державних установ, громад та НДО бачення організації їх роботи в напрямку порозуміння та ефективного реагування на специфічні суспільні потреби з метою сприяння соціальній єдності та побудові миру в громадах області. Діалог відбувався 16 березня у форматі круглого столу для представників Луганської області.

111
01:35
Соціальна єдність та тенденції розвитку комунікативної сфери, ЗМІ та співпраця з ПРООН

Представники Міністерства інформаційної політики України, департаментів масових комунікацій, освіти, економіки та соціальної політики Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, члени консультативної групи з питань соціальної єдності при ПРООН, журналісти, блогери та їх громадські організації, інформагентства, представники громад, які відповідають за питання комунікацій, з'їхались в Краматорський офіс ПРООН та відверто спілкувались. 

135
00:39
Інформаційно-дискусійна платформа щодо діяльності Програми та ефективного місцевого самоврядування –

Захід проходив в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу в форматі круглого столу з представниками 13 громад-партнерів Компоненту реформи децентралізації та місцевого самоврядування ПРООН.

32
00:34
Щодо розбудови системи охорони здоров'я у Луганській області

Перше засідання міжсекторальної робочої групи з питань розбудови системи охорони здоров'я у Луганській області за підтримки Програми із відновлення та розбудови миру ПРООН в рамках підтримки цієї роботи донором - Європейским Союзом.

34
00:29
На Луганщині молодь дізналась про свої права

15 березня 2019 у місті Сєвєродонецьк на базі платформи мультихаб «GreenLab» громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Луганській області Сергій Кошель разом з директором Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Богушем зустрілися із студентами СНУ ім. В. Даля. 

29
12:36
Ефективна профілактика та протидія гендерно зумовленому та домашньому насильству через аутріч-роботу

Тренінг за  підтримки Фонду народонаселення ООН (UNFPA) пройшов для соціальних працівників громадських організацій Луганської області 11-12 березня в місті Святогірськ.

27
15:37
Продовжується робота громад Луганської області в рамках Програми Відновлення та розбудова миру ПРООН

13 лютого у ГрінЛаб вВідбулись дві важливих для розвитку Луганської області події  - Круглий стіл «Інформаційно – дискусійна платформа щодо діяльності Програми та побудови ефективного місцевого самоврядування – як елемент суспільного діалогу» та Перше засідання міжсекторальної робочої групи з питань розбудови системи охорони здоров’я у Луганській області.

62
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 170