RSS

Новини

12:59
У Новоайдарі в парку "Сосновий" розпочалося будівництво універсальної молодіжної платформи

Молодіжна платформа, кою займається ГО "Світанок" передбачає не тільки заходи, але й будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям для ігор у футбол, волейбол і баскетбол. 

7
12:24
Спорт єднає покоління

Місцева Молодіжна рада та Громадська організація «Кризькасільська організація «Промінь», що перемогла в конкурсі підтримки молодіжних платформ, отримала фінансову підтримку ПРООН «Програми відновлення та розбудови миру» на суму 49 тис. 800 грн. для проведення міні – ініціативи – свята «Спорт єднає покоління». На ці кошти придбано 120 глядацьких місць, 2 вуличних тренажери для шкільного майданчика, футбольну форму, батут для малечі.

59
17:47
Вийшов новий Юридичний інформаційний бюлетень за вересень 2018

Вийшов новий Юридичний інформаційний бюлетень за вересень 2018 року щодо таких питань:

5
22:31
Молодіжна багатофункціональна платформа з’являється в Новоайдарі

Зараз тривають роботи: розчищена площадка, завозяться будівельні матеріали, встановлюються стовбики для огорожі.

12
17:46
Серія воркшопів, направлених на посилення залученості жителів сходу України в прийнятті рішень на мі

Вже вчетверте команда «Восток-SOS» у партнерстві з Democracy Reporting International Ukraine (DRI) проводять серію воркшопів направлених на посилення залученості жителів сходу України в прийнятті рішень на місцевому рівні. 

15
11:48
ВПО запрошуюють взяти участь у новій програмі підвищення конкурентоспроможності на ринку праці

Данська Рада у справах біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва запрошує жителів Донбасу взяти участь у новій програмі підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

15
17:25
В Євсузі розпочали активно працювати громадські діячі для обладнання молодіжного майданчику

8 жовтня в рамках реалізації проекту ГО "Євсуг в дії " за проектом "Старт!"  зібралися активні представники громади задля створення спортивного молодіжного простору в селі почали встановлювати необхідне обланання. «Нам у цьому сприяли сонячна, тепла погода і велике бажання присутніх якісно і швидко забетонувати кріплення для майбутніх конструкцій. Щире дякую хочу сказати тим хлопцям та дівчатам, які зголосилися зробити цю важку роботу, з якою діти не впоралися б. Нам ще потрібно буде у п’ятницю до кріплень приєднати самі тренажери, пофарбувати лавки і вирівняти та прибрати майданчик» — зазначила Ірина Баришенко, голова ГО "Євсуг діє".

22
16:17
​«Твоє пр@во»: ПРООН запустили мобільний додаток для захисту прав ВПО і постраждалих від сексуальног

Захист прав людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і осіб, що зазнали сексуального й гендерно обумовленого насильства, залишається одним із пріоритетних завдань у рамках процесу розбудови миру та відновлення територій, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України. Мобільний додаток «Твоє пр@во», розроблений у рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за підтримки уряду Нідерландів, є ще одним важливим кроком на шляху до вирішення цієї проблеми.

26
23:08
Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю відстоювала «право на життя»

29 вересня 2018 року Всеукраїнський форум «Право на життя», організований Національною Асамблею людей з інвалідністю України, відбувся на Хрещатику.

55
12:19
До Міжнародного дня людей похилого віку соціальний ролік від ПРООН

Міжнаро́дний день люде́й похи́лого ві́ку (англ.International Day of Older Persons) — проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, відзначається в усьому світі 1 жовтня.

20
10:59
З нагоди Всесвітнього дня людей похилого віку, спільна заява Норвезької ради з питань біженців

З нагоди Всесвітнього дня людей похилого віку, 1 жовтня, Норвезька рада з питань біженців та "HelpAge International" розробили спільну заяву.

Ми виступаємо за права та основні свободи людей похилого віку в Україні, особливо ті, котрі зазнали впливу збройного конфлікту.

26
23:46
Обговорення початкових результатів Індексу соціальної згуртованості та примирення

Від імені Програми розвитку ООН, Дитячого фонду ООН, Міжнародної організації з міграції та Офісу Координатора системи ООН в Україн команда експертів завітала й до Луганської області, де в офісі ПРООН відбулось обговорення початкових результатів Індексу соціальної згуртованості та примирення для cхідної України.

47
17:41
Луганщина приймає гостей Всеукраїнського театрального фестивалю «СвітОгляд»

23 вересня за ініціативи Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру і офіс ПРООН м. Сєвєродонецьк приймав гостей з Миколаївської та Херсонської областей - 39 осіб, що прибули в рамках проведення Всеукраїнського театрального фестивалю «СвітОгляд».

54
18:32
Можливості від ІСАР "Єднання" та партнерів

Семінари з підвищення потенціалу державних службовців та ОГС в управлінні проектами, вебінар «Чому безпека має стати пріоритетом №1 i як стати агентом безпеки у своїй громаді», Міжнародна сертифікаційна програма для фінансових спеціалістів неприбуткових організацій, цікаві регіональні круглі столи «Нові вимоги до формування звітності» та багато іншого. Реєструйтесь та отримаєте нові сучасні знання та практичні навички. 

30
16:57
Що є таке медіація та для чого вона потрібна?

Що є таке медіація та для чого вона потрібна? – Це альтернативний вид врегулювання конфліктів із залученням посередника – медіатора. Власне, цим навичкам і прийшли вчитися наші учасники, а тренер Світлана Петрова доклала максимальних зусиль, аби поділитися знаннями та вміннями.

216
16:36
Соціальна єдність щодо плюралізму реформи децентралізації: актуальні питання, що турбують

4-6 вересня за підтримки ПРООН у м.Святогірськ пройшов форум під назвою «СОЦІАЛЬНА ЄДНІСТЬ ЩОДО ПЛЮРАЛІЗМУ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ЩО ТУРБУЮТЬ ГРОМАДСЬКІСТЬ». У заході взяли участь 62 особи (31 жінка та 31 чоловік) з числа представників органів влади ОГС та ЗМІ, Мініекономрозвитку та МінТОТ. 

167
10:29
​На вихідних в Сєвєродонецьку пройшов другий "Фестиваль мнений"

 В 27 дискуссиях приняли участие около 800 человек. На дитячому місці було близько 200 дітей. Спікерами дискусій були експерти з Києва, Львова, Харкова, Каменського, Лисичанска, Северодонецки та інших міст України. А також з Німеччини, Нідерландів і, звичайно, в Естонії, відкуда в Україну і перекочував формат Фестивалю поглядів.

40
18:45
Фестиваль "Музику чути крізь стіни" пройшов, але залишив ще на довго купу позитиву!

З 30 серпня по 02 вересня 2018 року в м. Сєвєродонецьк проводився Фестиваль «Музику чути крізь стіни». Запросили багато іноземних гостей, гостей з різних регіонів України та всіх куточків Луганської області, для спільної роботи над постановкою і прем'єрою опери В. А. Моцарта "Дон Жуан". А в Сєвєродонецьку ці три дні для гостей за підтримки ПРООН створювали Фест-простір і атмосферу для знайомства з містом та областю відповідно до ідеї Фестивалю, яка об'єднала багатьох партнерів та належить координаторам цієї чудової події з Німеччини и та Луганській обласній державній адміністрації.

106
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 109