RSS

Новини

18:40
Клуб розмовної англійської мови у Рубіжному набирає популярності

Хочемо поділитися з вами приємною інформацією - клуб розмовної англійської мови вже за три заняття зміг набрати популярності у нашому місті! Варто зазначити, що курс відвідують не лише діти шкільного віку, а й дошкільнята та люди старшого віку. Тому, якщо ви сумніваєтеся - йти чи не йти...відповідь - безперечно, йти!

1
17:40
Курси живопису у Рубіжному: Як учасники створюють красу

Техніка лесування і мазковая техніка. Що це таке, з'ясовували учасники курсу живопису. Крім того, вони ще й змогли попрактикувати набуті знання!

0
15:15
В Новгородському, Донецької області, пройшов тренінг для активістів по роботі з медіа

5 грудня 2019 року в смт. Новгородське пройшов тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" відбувся в смт. Новгородське. В тренінгу взяли участь 14 активістів. З них 10 педагогів, 3 представники міських громадських організацій та 1 бібліотекар. Всі жінки.

12
17:15
Активісти Добропілля навчались роботі з медіа

4 грудня 2019 в м. Добропілля Донецької області відбувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" відбувся у м. Добропілля. В тренінгу взяли участь 30 громадських активістів. З них 16 активістів з учнівської молоді, 4 представники міських громадських організацій, 4 бібліотекарі, 2 держслужбовці та 1 журналіст.

28
15:40
«Жива бібліотека» у Рубіжному. Цікаві особистості Луганщини діляться досвідом з молоддю

У листопаді цього року ми почали проводити зустрічі з цікавими особистостями Луганщини в знайомому для вас, друзі, форматі. Так, ми поспілкувалися з представниками Луганської ОВЦА, спеціалістами Департаменту МТД ЛОВЦА та з представниками обласної молодіжної ради у форматі «живої бібліотеки».

5
22:55
​«Життя без обмежень» до Міжнародного дня людей з інвалідністю в м. Сєвєродонецьк

Круглий стіл на тему «Життя без обмежень» до Міжнародного дня людей з інвалідністю проведений 3 грудня 2019 в м. Сєвєродонецьк. В ньому прийняли участь біля 100 осіб з 15 громад Луганської області (Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кремінна, Новоайдар, Станиця Луганська, Щастя, Сватове, Золоте, Гірське, Попасна, Красноречинське, Білокуракине, Старобільськ, Біловодськ) та трьох громад Донецької області (Краматорськ, Слов’янська, Лиман) та міста Біла Церква Київської області, представники спільнот людей з вадами руху, слуху, зору, речі, державних реабілітаційних та інших установ.

96
17:15
Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" в місті Сєвєродонецьк

03.12.2019 в м. Сєвєродонецьк відвувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" в приміщенні діалогової платформи ГрінЛаб.

25
20:50
Активісти Соледару навчались роботі з медіа

02.11.2019 в м. Соледар Донецької області  відбувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів". В тренінгу взяли участь 16 активних жителів Соледару. З них 6 представників місцевого самоврядування, 6 педагогів, 3 громадських активісти та бібліоткекар. 14 жінок та 2 чоловіки.

130
22:55
"Соціальна згуртованість та єдність" на Нацфорумі із сучасних тенденцій у сфері громадської безпеки

На Національному форумі із сучасних тенденцій у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості, який відбувся 28-29 листопада в м. Київ в конференц залі «InterContinental»в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру відбувались панельні дискусії. Одна з них, була присвячена такій важливій темі, як «Соціальна згуртованість та єдність».

29
18:20
​5 днів в Краматорську тривав Всеукраїнський відкритий Конкурс «Краса без обмежень - 2019»

5 днів в Краматорську проходив Всеукраїнський відкритий Конкурс краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень - 2019», а вже 29 листопада стартував його фінал в Слов'янську, де вибирали переможницю.

124
20:30
Донеччину та Луганщину представили на Нацфорумі з сучасних тенденцій у сфері громадської безпеки

Національний форум із сучасних тенденцій у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості відбувся 28-29 листопада в м. Київ в конференц залі «InterContinental»в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру .

166
20:00
«Робота з медіа для громадських активістів» від Амбасадорки миру UN RPP у Краматорську

Амбасадорка миру Олена Зінченко провела в загальноосвітній школі № 9 м. Краматорськ тренінг в для старшокласників «Робота з медіа для громадських активістів». Захід відбувся 30 листопада для 20 учнів. 

25
19:35
Про результати другого модулю програми «Лабораторія телевізійних дебатів»

Як звісно, 22-23 листопада в м. Світогірськ відбувся 2-й модуль програми «Лабораторія телевізійних дебатів”, метою якого було застосування на практиці знань, отриманих під час першого модулю, під час обговорення суспільно важливих тем. В ньому взяли участь 44 дебатери: школярі, студенти, вчителі, викладачі, представники державної служби та громадських організацій з Слов’янська, Краматорська, Маріуполя, Миколаївки, Новгородського, Сєвєродонецька та Біловодської ОТГ.

142
12:20
У Рубіжному діє клуб розмовної англійської мови

Починаєте вивчати іноземну мову та прагнете практикувати розмовну англійську? Тоді вам до нас! 

42
19:15
“Робота з медіа для громадських активістів" у Кремінній

Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" відбувся  27 листопада в Кремінській ЗОШ №4 за сприяння Амбасадорки миру UN RPP Яни Гарькавець. В тренінгу взяли участь 22 активних мешканці селища. З них 3 представники громадських організацій, 8 активістів з учнівської молоді, 11 педагогів. 19 жінок та 3 чоловіки.

59
20:10
"16 днів проти насильства" в Олександро-Калинівських школах, що на Донеччині

25 листопада бере початок Акція 《16 днів проти насильства, яка триватиме до 10 грудня. Наша Олександро-Калинівська філія не залишилась осторонь і також долучилася до Всесвітньоі акціі. Протягом двох тижнів школярі будуть працювати за окремим виховним планом,розглядаючи важливі теми і знайомлючись з певними датами. 

13
18:45
​Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" пройшов у Міловому

26 листопада 2019 року в смт. Мілове відбувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" за підтримки Програми ООН із відновлення для розбудови миру. В заході взяли участь 18 активних мешканців селища. 

107
23:55
Кремінянам презентували Паспорт комунального майна міста

21 листопада 2019 року у місті Кремінна відбулася пресконференція: «Презентація паспорту комунального майна міста Кремінна та рекомендацій за результатами громадського моніторингу у сфері управління комунальним майном».

35
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 355