RSS

Новини

18:40
Молодь обговорює головні проблеми міста

У "Громадському домі" зібралися молоді активісти Рубіжного та спілкувалися щодо розвитку міста, з'ясовували гілки влади та обговорювали головні проблеми.

0
15:30
Курс живопису "Art Class" - поринь у світ прекрасного!

Заняття живописом - це найвірніший шлях, де отримуючи базові знання, учень може краще пізнати себе, знайти свою стежку.

0
17:45
Станиця-Луганська. Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

21 січня 2020 року відбулось засіданні Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості в Станично-Луганському районі.

4
17:35
Кремінна. Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

20 січня у Кремінській міській раді відбулося засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

2
15:00
Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості прозасідала в Новоайдарі.

13 січня 2020 року відбулось засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості  в Новоайдарі. 

25
16:30
Ялинка бажань - справжнє благодійне свято громадськості для дітей

У передноворічні свята завжди трапляються дива! Так сталося, що вже не один рік поспіль, координує такі свята #ялинкабажань2020 ГС "Луганська обласна Асоціація організацій осіб з інвалидністю" разом  з партнерами-благодійниками, яких в цьому році значно збільшилось, та завдяки  чому, більше ніж 100 дітей, що знаходяться в скрутних умовах проживання в Луганській області, отримали новорічні подарунки.

11
16:35
Про створення молодіжної ради у Рубіжному

Цього тижня у «Громадському домі» була організована підсумкова зустріч у форматі «живої бібліотеки», присвячена створенню молодіжної ради.

35
11:30
​Конфлікти – невід`ємна частина нашого життя.

Ми кожен день стикаємося з подібними ситуаціями, особливо у робочому середовищі. Володіння корисними знаннями про конфлікти та застосування їх на практиці є запорукою успішних робочих та професійних стосунків.

25
12:25
​В рамках акції "16 днів проти насильства" в Дружківській ЗОШ №7 проведено амбасадорський тренінг

20 грудня 2019 року в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 тренінг з учнями на тему «Насильству - НІ» провела тренерка Тетяна Гаденко.

26
11:50
Представники 5-ти областей стали переможцями премії ​«Подолання»/«Преодоление»,

Представники 5-ти областей: Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської та Одеської областей стали переможцями премії «Подолання»/«Преодоление», урочиста церемонія нагородження пройшла 13 грудня в місті Харків. Це харківська ініціатива, премія, яка щорічно присуджується людям з інвалідністю за досягнення в професійній, творчої, спортивної або громадської діяльності.

76
18:40
Продовжуємо вивчати техніки живопису

Подорож по технікам живопису продовжується. На останніх заняттях учасники ознайомилися з імпресіоністичною технікою та технікою "по мокрому". 

24
17:20
TEACH PEACE! Станиця Луганська.

Старшокласники КЗ "Станично-Луганська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" в рамках проєкту "Амбасадори миру" UNRPP приєдналися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства".

13
15:50
Жива бібліотека з Аріфом Багіровим

У «Громадському домі» відбулася чергова зустріч у форматі «живої бібліотеки», гостем якої став голова громадської організації «Пружина» і культурний інноватор Луганській області Аріф Багіров.

23
12:05
Амбасадорський тренінг «Реалізація прав людини в Україні» пройшов у Краматорську

34 учасники Краматорської ЗОШ № 25 з профільним навчанням стали учасниками тренінгу, мета якого - формування компетентностей активного громадянина з високим рівнем правової відповідальності.

14
18:25
Розвиток навичок  молодіжного активіста

У «Громадському домі» відбувся останній у цьому році тренінг з активізації молоді. 7 грудня до нас вкотре завітав тренер Артем Мосійчук та провів дуже курутий, інформативно насичений тренінг «Розвиток навичок молодіжного активіста».

35
12:35
«Людина не для продажу»

12 грудня 2019 року в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 двадцять учнів 9-го класу пирйняли участь в амбасадорському тренінгу.

7
18:05
Навчалися петриківському розпису

Відомий петриківський розпис - візитна картка України, народне традиційне мистецтво.

18
15:40
​Завершення Лабораторії телевізійних дебатів відбулось на національному рівні.

Група кращих дебатерів з Донецької та Луганської областей прийняла учать в 3-м  модулі "Лабораторії телевізійних дебатів", який був організован партнерами Програми ООН із відновлення та розбудови миру та пройшов та відбувся в м. Київ. 

36
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 386