RSS

Новини

11:40
На Луганщині формується незалежна "мережа інклюзівних громадських радників"

Луганська обласна Асоціація організацій людей з інвалідністю продовжує створювати "незалежну мережу інклюзівних громадських радників"  в рамках реалізації спеціфічного проекту за підтримки Програми ООН із відновленн та розбудови миру. 

66
13:10
Етнофестиваль "Луганщина єднає"  у сучасному форматі відбувся в Сєвєродонецьку

Етнофестиваль "Луганщина єднає" відбувся 18 серпня 2019 року. Організатори: Луганська ОДА за підтримки UN RPP, Громадська організація «Асоціація бджолярів Луганщини «Медова Артіль», Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю, до ініціативи яких доєдналися багато інших партнерів та громадських діячів.

33
23:05
Зустріч зацікавлених аналітиків експерименту dialog-ua.org

Небайдужі зібралися та апробували онлайн-інструменти, опрацювали їх на якість подання та спробували моніторити та оцінювати конфлікти.

29
19:35
Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Попасна)

Черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» відбувся 16 серпня у м. Попасна. Цього разу тема тренінгу «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах»

8
19:25
Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (смт. Біловодськ)

15 серпня у смт. Біловодськ відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

6
19:15
Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Станиця Луганська)

14 серпня м. Станиця Луганська відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах»

5
19:10
Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Золоте)

13 серпня у м. Золоте відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

6
20:55
Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Гірське)

12 серпня у Міжнародний день молоді у м. Гірське відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

15
15:35
Навчались дипломатії представники Луганщини та Донеччини

Семінарські сесії лекторів Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України 06-08 серпня 2019 року відбулись в мультихабі «GreenLab» м. Сєвєродонецьк

295
16:10
Консультації з радниками з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей

24-26 липня 2019 року відбулась зустріч членів Консультаційних груп (радників) з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

85
18:50
Школа розвитку культури миру та толерантності на «лінії зіткнення»

Захід під назвою «Школа розвитку культури миру та толерантності на «лінії зіткнення» відбулась 22-26.07.2019 для випускників Школи Амбасадорів миру Програми ООН із відновлення та розбудови миру, нових претендентів у Амбасадори з громад-партнерів, розташованих поруч із «лінією зіткнення», а також для представників сфери освіти й просвітницької діяльності Донецької та Луганської областей.

101
10:40
«Школа регіональних посередників» відбулась у Святогір'ї

На захід відібрали медіаторів, фасилітаторів діалогу з Луганської та Донецької областей, що проживають та працюютьу цих областях та мають підтверджуючі свої компетенції документи. Є надія, що як мінінімум 20 осіб, що пройшли випробування та ще покажуть свої практичні навичкі, складуть основу «мережі посередників» двої областей, зможуть та будуть займатися вирішенням конфліктів в Луганській та Донецькій областях. 

129
14:00
У Білокуракинській ОТГ напрацювали план розвитку туристичного потенціалу громади — результати публіч

У Білокуракинській ОТГ планують розробити власний бренд, туристичні маршрути та залучити інвесторів до розвитку туристичної інфраструктури. Про це домовилися на публічній консультації з заінтересованими сторонами, яку 25 липня 2019 року організувала ГО “Центр UA”.

5
08:30
Як підвищити туристичну привабливість Білокуракинської ОТГ?

25 липня о 13:30 в залі засідань Білокуракинської селищної ради (Луганська обл., смт Білокуракине, пл. Шевченка, 6) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо покращення туристичної привабливості Білокуракинської ОТГ

5
17:45
​Закликаємо наших однодумців об'єднатися! Сім'я Базюк та Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень».

Сім'я Базюк, Ірина та Вадим, брали участь у Фестивалі-конкурсі "Світ без обмежень", що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Львівську область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю, поради бути активним всім людям, особливо з інвалидністю.

51
17:35
Об'єднуватись для досягнення спільних цілей! Іван Ареф'єв та Владислава. Фест "Світ без обмежень"

Іван Ареф'єв та Владислава брали участь у Фестивалі-конкурсі "Світ без обмежень", що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Донецьку область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю.

41
17:05
​Згуртування - рівність усіх членів суспільства! Сім'я Бардіж та Фестиваль "Світ без обмежень"

Сім'я Бардіж, Анна і Анатолій, брали участь у Фестивалі-конкурсі "Світ без обмежень", що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Миколаївську область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю. Наівщо людим з інвалидністю бути активними?!

59
16:40
Бути повноцінними членами суспільства! Сім'я Керничних та Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень».

Сім'я Керничних, Сніжана і Володимир, брали участь у Фестивалі-конкурсі "Світ без обмежень", що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Донецьку область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю, щирі поради людям з інвалидністю.

46
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 229