RSS

Новини

14:45
​Опитування щодо ґендерної проблематики учасників/ць робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості

Одним з напрямків діяльності Програми розвитку ООН у рамках відновлення та розбудови миру є підвищення рівня розуміння ґендерної проблематики учасників/ць робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості та посилення їхньої ґендерної компетентності, тому звертаємось до вас з проханням відповісти на запитання цієї анкети.

12
13:20
​«Art -ЛАБОРАТОРІЯ». Новоайдар

«Art -ЛАБОРАТОРІЯ», за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, відбулась для Новоайдарської громади. В форматі Zoom сьогодні, 3 липня, обговорили питання майстерності розпису муралів та затвердили макет, що підготували муралісти для громади Новоайдару – «Чаша знань».

87
09:15
Журналісти обговорювали особливості інтерв'ю в умовах карантину

02 липня відбувся воркшоп серії «Віртуальна редакція». В заході взяли участь журналісти Луганщини.

6
14:35
Блог-кафе «Life мотивація» в Маріуполі

22 червня в місті Маріуполь, в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020», нарешті відбувся офлайн захід – блог-кафе «Life мотивація».

6
14:05
Адвокація виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” в Донецькій області

У червні, в рамках впровадженої ініціативи з адвокаційних заходів щодо виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” в Донецькому регіоні за Проєктом програми з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2020», від громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» були направлені запити до п’яти місцевих рад: Маріупольської, Бахмутської, Слов’янської, Костянтинівської та Краматорської.

6
17:35
Тематичні серіали розробляють щоб привернути увагу до різноманітних пробем у суспільстві за допомоги громадьских героїв Донеччини та Луганщини

ГО "Або" реалізує проєкт за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру,  в результаті якого з'являються тематичні медіа серіали на платформі https://svoi.city/. Вже випустили перший на тему: «Я — мама дитини з інвалідністю. Ось, як виглядає її життя у нашому місті». Ще будуть розкриті й інші теми.

11
20:15
Журналісти та громадськість навчалися роботі з Google-формами

18 червня відбувся другий воркшоп серії «Віртуальна редакція». В заході взяли участь журналісти та громадські активісти Луганщини.

13
09:35
​За підтримки ПРООН відбрано координаторів та координаторок волонтерських програм з Донецької та Луганської областей

Команда Всеукраїнського громадського центру "Волонтер" за підтримки ПРООН провела конкурсний відбір координаторів та координаторок волонтерських програм з Донецької та Луганської областей.

23
13:15
#РАЗОМзТАТОМкраще

Свято є дуже важливим, адже нагадує усім батькам, що поряд є діти, які потребують нашого тепла і уваги. Цього дня, 19 червня, учасникам заходу, демонстрували в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відеороликі про чотирьох багатодітних батьків Луганської області, які самостійно виховують трьох і більше дітей.

101
14:20
ПРООН запускає навчальну онлайн-платформу для підтримки місцевого самоврядування та розвитку громад

Програма розвиту ООН (ПРООН) в Україні оголошує запуск навчальної онлайн-платформи «Школа спроможних громад», аби зробити місцеве врядування ефективнішим та сприяти процвітанню громад. Платформу створено в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти, виділені Європейським Союзом.

19
14:40
Школа дебатної майстерності навчає на практиці методам неконфліктного спілкування

Протягом червня 2020 року командою тренерів, що була підготовлена в рамках програми «Школа дебатної майстерності, як навчання на практиці методам неконфліктного спілкування» було проведено 16 онлайн тренінгів з дебатної майстерності.

62
12:45
​Засідали радники з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей, що працюють при UN RPP

15 червня відбулось чергове засідання членів Консультаційних груп (радників) з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей (далі по тексту скорочено – КРСЄ), що працює при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.

33
12:05
13 червня громадськість відвідувала з діалогами заклади соціальної сфери, що знаходяться в місті Лисичанськ

13 червня відвідали з діалогами заклади соціальної сфери, що знаходяться в місті Лисичанськ.

94
17:20
Робоча група продовжує діалоги щодо потреб і перспектив на об'єктах соціальної сфери в Кремінній та Красноречинській ОТГ

Спеціальна Робоча група, що створена та дії межах розробки Луганської обласної регіональної Програми «Турбота» спеціально виїжджає на об'єкти та проводить відповідну роботу: діалоги з працівниками, клієнтами установ, профільними громадськими організаціями щодо проблем та перспектив роботи, 11 та 12 червня відвідувала та спілкувалась в закладах соціальної сфери, що знаходяться в громадах міста Кремінна та Краснорічинської ОТГ Кремінського району.

157
08:45
Проведено перший воркшоп «Віртуальна редакція»

11 травня відбувся перший воркшоп серії «Віртуальна редакція». В заході взяли участь журналісти та громадські активісти Луганщини.

60
22:45
У Мирнограді за ініціативи ГО «Портал-Пошук» відкрилась нова діалогова платформа для молоді

У селищі Новатор, що у Мирнограді, відкрився новий суспільний простір.

23
19:05
В Україні відбудеться перший в Європі віртуальний форум громадянського суспільства

На відвідувачів заходу чекають понад 130 спікерів та лекторів, вісім напрямів та їхніх кураторів, партнерські зони громадських організацій і підбірка унікального контенту.

36
10:25
10 червня провели зустрічі та аналізували потреби і можливості закладів соціальної сфери, розташованих в місті Сєвєродонецьк

Робоча група, що спецільно виїзджає на об'єкти та проводить відповідну роботу, 10 червня відвідувала та спілкувалась в закладах міста Сєвєродонецьк.

261
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 470