Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей
RSS

Новини

16:15
Фокус-групове дослідження
Всеукраїнське фокус-групове соціальне дослідження проводиться на замовлення громадської спілки «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів з метою з’ясування поточного стану умов соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю.
1
12:15
​23 вересня - Міжнародний день жестових мов.
Жестова мова — це повноцінні природні мови, що відрізняються від розмовних мов. Навчання жестовою мовою вже ен один рік практикують в Деражвному реалітітаційному центрі «Донбас» в м. Краматорськ.
2
11:35
​Серія заходів до Дня Миру. Як цей тиждень триває на Донеччині. Розповідали Амбасадори Миру.
Мета заходів, що проводяться з молоддю, дітьми та дорослими — сформувати власне ставлення до сталого розвитку та власної участі у цих процесах; розбудова миру шляхом інформування всіх щодо трансформації конфліктів, ненасильницького спілкування, побудови діалогів. Пояснити, що таке сталий розвиток, чого він вимагає від людства і від окремої людини, що розуміють під сталим споживанням; розрозповісти, які дії, вчинки, поведінка сприяють сталому розвитку і відповідають принципам сталого споживання; набути навичок обирати та планувати дії, орієнтовані на стале споживання.
53
19:10
​Б – Безбар’єрність чи байдужість
Головне, коли щось робиш, розуміти мету «для чого це робиться?», бо інакше будь-яка робота перетворюється з корисної діяльності в марне витрачання сил та ресурсів і стає імітацією. Зараз ми спостерігаємо таке явище на регіональному рівні. Мова йде про реалізацію Стратегії безбар’єрності і паркувальні місця для транспортних засобів, які керуються, або перевозять людей з інвалідністю.
46
07:30
"Мама Діє" в гостях у Екопарка Фельдман: вражаюча інклюзивна подорож
Теми толерантного ставлення до сімей, які виховують дітей з інвалідністю, протидія соціальній ізольованності та інклюзія — постійний напрямок роботи громадської організації «Мама Діє». Подорожі для таких родин — один із потужних засобів адаптації до інтеграції в життя суспільства, можливість отримання нових вражень, оздоровлення, спілкування, ліквідації певних психо-емоційних бар'єрів.
63
16:05
Харківський Зоологічний парк відкриває чарівний світ природного фонду України соціально вразливим родинам з Луганщини!
У минулі вихідні Харківський зоологічний парк познайомив дванадцять соціально вразливих родин Луганщини з чарівним світом природної скарбниці України. Захід відбувся завдяки плідній межобласній співпраці та присвячений святкуванню Міжнародного дня миру.
143
09:05
Доступний адаптивний спорт для дітей з інвалідністю Сєвєродонецької Громади
Поширення інформації о існуючих можливостях доступної адаптації і фізичного розвитку дітям і особам з інвалідністю Сєвєродонецької Громади!
17
10:55
Інклюзивні громадські радники з трьох областей тепер періодично зустрічаються та вирішують поточні справи
14 вересня відбулася зустріч мережі Інклюзивних Громадських Радників (ІГР). Як відомо, зараз до неї входять активісти вже трьоїх областей, Луганської, Донецької та Запорізьської. Мережа розширилася цього року досвідченими представниками громад-громадськими діячами завдяки школі IncSchool та Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP).
95
14:10
​Молодіжний табір “SC4PJ” для молоді Луганщини, Донеччини та Запорізької області. Про ідеї, проєкти та підсумки.
19–22 серпня 2021 року в Бердянську Запорізької області відбувся молодіжний табір «Соціальна єдність для розбудови миру та справедливості» (скорочено “SC4PJ”- Ціль №16) із доопрацювання ідей для посилення соціальної єдності в громадах Донецької та Луганської областей“.
196
09:45
Тривають консультації з громадськістю щодо ДЕРЖАВНОЇ СТРАТЕГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК І ЧОЛОВІКІВ
8 вересня в форматі зум-конференції відбулися перші доступні громадськості консультації на національному рівні, які й досі тривають. Увага! На Луганщини збір та узагальненн пропозицій з місцевого та регіонального рівня проводиться Департаментом соціального захисту населення Луганської облдеражміністрації. Пропозиції може подати кожен не байдужій.
36
09:15
Дружба - четверта та остання дискусія з серії заходів з питань соціальної єдності та культурного життя людей в громадах "лінії зіткнення"
3 вересня весь день в селещі Дружба Торецької ОТГ проходили опєднані в одному фокусі тематичні дискусій на вулиці з демонстрацією сучасних практик організації культурних подій, зокрема музичних та театральних.
376
18:45
Верхньоторецьке і дискусія про соціальну згуртованість та інклюзивність культурного життя молоді та літніх людей в громаді, розташованої уздовж «лінії зіткнення»
«Чотири дискусії про соціальну згуртованість та культурне життя молоді, літніх людей, людей з інвалідністю в громадах, розташованих уздовж «лінії зіткнення» триватимуть.
80
15:30
В Дружківці засідала Робоча група з питань безпеки та представили Інклюзивних громадських радниць
8 серпня відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності Дружківської громади.
75
16:15
Тепер засідання з громадськістю Вугледару транслюються на ново створеному громадському інфо порталі
Сьогодні ми мали змогу дивитись засідання Робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості, яка в працює на базі Вугледарської громади в рамках партнерства з Програмою розвитку ООН вже на власній громадській інформаційній платформі ugledar.info/. На засіданні також представили Інклюзивну громадську радницю.
76
01:20
Інтерактивна інформаційна компанія "Любимо українське": яскраві спогади
Інтерактивна інформаційна компанія «Любимо українське» від ГО «Мама Діє» у Сєвєродонецьку, присвячена Дню Державного Прапора та святкуванню 30-ї річниці Незалежності України. Як це було.
152
13:25
Україна навиворіт. Цього нам не розповідали в школі. Як Go-A, Ukraїner і Капранови прокачали школярів з Рубіжного
Стати частиною однієї глобальної історії і здійснити віртуальну подорож Україною разом із зірковими тренерами, знайти нових друзів і прокачати діджитал навички, дати волю креативним ідеям, почати мислити критично і навчитися не соромитись виступати на публіці — все це про національну програму обміну GOxChange.
57
23:55
Гірське і дискусія про соціальну згуртованість та культурне життя молоді, літніх людей, людей з інвалідністю в громадах, розташованих уздовж «лінії зіткнення»
​«Чотири дискусії про соціальну згуртованість та культурне життя молоді, літніх людей, людей з інвалідністю в громадах, розташованих уздовж «лінії зіткнення» триватимуть.
75
21:35
Громадська відео версія фіналу "Світ без обмежень"
Про серію міжрегіональних заходів «Світ без обмежень» багато пишуть, бо втретє «Світ без обмежень» об’єднує небайдужих та активних людей із різних куточків України. Гостинна Луганщина вітає учасників та учасниць конкурсів «Краса без обмежень» та «Мужність без обмежень», а також сімейні пари фестивалю-конкурсу «Світ без обмежень», які представляють 12 регіонів країни, а саме: Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Луганську, Миколаївську, Хмельницьку, Харківську, Херсонську області та місто Київ.
273
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 744