RSS

Новини

13:09
Заклади соціальної сфери Луганщини: проблеми та перспективи

4 кластерних круглих столи пройшли в Луганській області на тему «Заклади соціальної сфери Луганщини: проблеми та перспективи. Підсумки комплексного дослідження “Аналіз потреб та можливостей закладів соціальної сфери Луганської області в напрямку посилення співпраці влади, громадськості та міжнародних організацій, зокрема Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в напрямку соціальної єдності».

11
21:15
Четвертий день триватимуть заходи, присвячені Міжнародному дню миру

Третій день тривають заходи, присвячені Міжнародному дню миру. Громадськість Донеччини та Луганщини запланувала низку заходів і 23 вересня, які присвятила цьому важливому дню. Деякі заходи дуже ярко вже пройшли 21, 22 вересня та сьогодні та ще черга буде відбуватися завтра, 24 вересня.

9
20:45
Тиждень миру в дитячому садочку "Мир"

Заходи присвячені Міжнародному дню миру відбуваються в дитячому садочку "Мир" в Костянтинівці.

21
15:45
Плоггінг у Дружківці

Команда громадської організації «Нова Дружківка» залучила мешканок та мешканців громади до змагань із плоггінгу.

5
15:40
Люди є життєвою силою публічних просторів

Люди є життєвою силою публічних просторів, і їхнє оновлення має відбуватися з включенням мешканців у цей процес. Як у Дружківці народилась ідея проєкту «Від участі до дії».

5
15:25
Шлях до успіху: освітяни Донеччини та Луганщини впроваджують зміни у своїх навчальних закладах

Наприкінці 2019 року стартував «Освітній марафон» для шкіл Луганщини та Донеччини.

10
14:40
У Дружківці з’явиться перший на донеччині простір для формування навичок безпечної поведінки

В приміщенні пожежно-рятувальної частини Дружківки відкриється ресурсна кімната, в якій проходитиме навчання з безпеки для мешканців міста. Подібний освітній простір, де навчатимуть, як запобігати надзвичайним ситуаціям, стане першим у Донецькій області.

6
14:30
У Дружківці стартував унікальний проєкт

Команда громадської організації «Нова Дружківка» у співпраці із залученими експертами-урбаністами та представниками місцевої влади розпочала втілення комплексної ініціативи , яка, у підсумку, сприятиме покращенню якості міських громадських просторів.

4
08:10
Продовжується святкування Міжнародного дня миру

Громадськість Донеччини та Луганщини запланувала низку заходів, які тривають з 21 по 30 вересня, присвячених Міжнародному дню миру. А чи знали ви, що оригінал всесвітньо відомого «Голуба з гілкою маслини», символ миру, авторства Пабло Пікассо зберігається в експозиції Пархомівського художнього музею, що в Харківській області?

9
14:25
Як проходить тиждень Миру на Донеччині та Луганщині

Другий день тривають заходи, присвячені Міжнародному дню миру. Громадськість Донеччини та Луганщини запланувала низку заходів і 22 вересня, які присвятила цьому важливому дню.

21
10:25
Міжнародний день миру та як його святкують на Донеччині та Луганщині

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

15
11:05
​"МИ ЗА МИР!"

Під таким гаслом зустрічає місто Золоте Міжнародний День Миру! Щороку,21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Мир - це не просто результат відсутності війни, а й результат щоденної позитивної дії. 

47
21:10
Екочелендж Зелена Планета #EcoChallengeGreenPlanet

17.09.2020 року здобувачі освіти Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 долучилися до #EcoChallengeGreenPlanet

23
20:30
Шостий Донбас Медіа Форум, який відбувався онлайн, зібрав біля екранів більше 20 тисяч глядачів

Впродовж двох днів, 11-12 вересня 2020 року, відбувся шостий Донбас Медіа Форум, який вперше проходив онлайн. Сукупно до перегляду всіх трансляцій впродовж двох днів долучилось більше 20 тисяч людей.

13
16:35
У Новоолександрівському старостинському окрузі відкрито діалогову платформу «Новий ФОРМАТ участі»

12 вересня 2020 року в Новоолександрівському старостинському окрузі на базі сільського будинку культури відкрито діалогову платформу «Новий ФОРМАТ участі». Урочисте відкриття відбулося за участі Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова. Очільник громади підкреслив, що платформа «Новий ФОРМАТ участі» є прикладом успішної співпраці селищної ради, громадськості та міжнародних партнерів. 

16
14:50
Соціальні виплати, трудові відносини та медичне обслуговування - основні сфери виникнення проблем у мешканців громад Луганської області

Такі висновки аналітичного звіту за результатами дослідження правових та безпекових потреб громадян в м. Сєвєродонецьк, Красноріченській та Гірській ОТГ.

14
14:45
​Для працівників Слов’янського міськрайонного суду Донецької області проведено тренінг з розвитку навичок «soft skills»

7 вересня 2020 року в рамках діяльності за проектом «Інформаційна підтримка відвідувачів місцевих загальних судів Донецької / Луганської області» для працівників апарату та суддів Слов’янського міськрайонного суду був проведений тренінг «Удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення».

13
11:45
Остаточно обговорили Стратегію розвитку STEM-освіти у Донецькій області

У рамках громадського обговорення обласної стратегії розвитку STEM-освіти у Донецькій області 10 вересня Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти презентував фіналізовану версію документу, розроблену за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. 

13
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 535