RSS

Новини

22:05
"Здоровим бути модно"

Розповсюдження інфоматеріалів

Амбасадори миру закликають дотримуватися основных правил для підтримки власного здоров'я та протидії поширенню COVID-19.

Пам'ятайте, ми відповідальні не лише за своє здоров'я, а й за здоров'я оточуючих. Будьте свідомими, бережіть себе та будьте здоровими.

3
21:00
Громадськість допомагає. Засоби індивідуального захисту – медичні маски, доставлено  в Станицю-Луганську

"Вже в найближчий час ми доставимо маски в територіальні центри соціального обслуговування та центри надання соціальних послуг та вручимо безпосередньо тим працівникам, які щодня і щогодини піклуються про самотніх людей поважного віку, про осіб з інвалідністю, про тих, кому і так-то було нелегко всі ці роки поки триває війна, а в умовах карантину під час коронавирусу - стало, часом, просто нестерпно важко" - зауважує Микола Надулічний, голова Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю.

4
18:10
​Презентація напрацювань команди експерименту ГІСМАОВК

Презентація напрацювань команди експерименту ГІСМАОВК відбулась 6 квітня на спеціальній нараді з керівництвом та експертами Програми розвитку ООН (UNDP) та Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

21
18:30
​Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя

Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців України. Результати цього опитування допоможуть правильно побудувати подальшу програмну діяльність та надати рекомендації органам влади у зв’язку з ситуацією, що склалася.

23
18:10
​Партнери UN RPP отримують різноманітну допомогу в ситуації з вірусом

Через Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації зібрано інформацію щодо потреб установ соціального захисту населення Луганської області. Так, свої прохання про допомогу подали 53 установи (центри надання соціальних послуг, управління соціального захисту населення громад області, інтернатні установи).

73
12:05
​Карантин? - як орієнтуватися у змінах до законодавства щодо фінансових питань? - Юридичні клініки Луганщини нададуть безкоштовну правову допомогу навіть дистанційно.

Обмеження, введені Урядом України у зв’язку із поширенням COVID-19 супроводжуються низкою законодавчих змін, в тому числі – й щодо сплати податків, ЄСВ, нарахування пені та штрафів за кредитними зобов’язаннями, обрахунку страхового стажу, сплати комунальних платежів тощо.

13
12:25
Консультаційні бюро для громадян продовжують працювати в Луганській області в умовах карантину

Консультаційні Бюро для громадян, які надають безкоштовні послуги населенню з юридичної та психологічної допомоги на території Луганської області продовжують свою роботу в дистанційному режимі.

50
12:05
На Донеччині активісти вчились вирішувати місцеві проблеми за допомоги діалогу та соціальної єдності

10 - 14 березня в містах Бахмут, Торецьк, Дружківка та Маріуполь за ініціативи ГО «Центр розвитку місцевих громад» в рамках проекту «Діяльність центру підтримки діалогових практик та мережі громадських медіаторів як інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі громадян та вирішення конфліктів в місцевих громадах Донбасу» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру були проведені тренінги “Соціальна єдність громад як інструмент вирішення місцевих проблем”.

10
16:25
"Медіація. Базовий курс. Харків". Навчались посередники регіональної мережі з Донецької та Луганської областей

Учасники «Медіація. Базовий курс. Харків», серед яких 4 представника Луганської та Донецької областей, які працюють в регіональній мережі посередників експерименту «Створення Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки і вирішення конфліктів» Програми ООН із відновлення та розбудови миру, підвищують свою кваліфікацію і дуже натхненні новим потоком знань і новими знайомствами з медіаторами-учасниками профільного навчання в Харкові, дуже креативними, активними і вірять в магію медіації.

135
19:00
Продовжуємо розглядати тему молодіжного руху

Темою останнього тренінгу з активізації молоді у Рубіжному стало створення сталих команд. До нас знову завітав тренер із Києва Артем Мосійчук, голова ГО “Сім”.

14
18:15
Інклюзивна платформа в Україні: реалії, виклики, майбутнє

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл на тему «Інклюзивна платформа в Україні: реалії, виклики, майбутнє», який організувала ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів». В круглому столі взяли участь біля 40 осіб, з них більш 30 - лідерів громадських об’єднань, що займаються питаннями захисту прав людей з інвалідністю з областей України, а також посадовці з Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, профільних міністерств та відомств.

270
10:15
«ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» відвідала Новоайдар

Мета просвітницька кампанія «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» - розбудова миру шляхом донесення важливості інклюзивного і толерантного суспільства у запобіганні конфліктів; виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння в молодіжному середовищі громад Луганської області. Популяризація досягнень напряму роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру щодо соціальної єдності та роботи з молоддю.

147
10:55
«ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» відвідала місто Щастя

Захід проводять за принципом «рівний рівному» лаборанти «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» - молоді та активні працівники ГО «Фундація простір» (Яна Литовка) та ГС «Луганська обласна асоціація організацій осіб з інвалідністю» (Майя Берідзе, членкіня ісламського культурного центр «Бісмілля», м. Сєвєродонецьк) за підтримки Консультативної ради з питань соціальної єдності, що працює при UN RPP.

258
10:30
Просвітницька кампанія «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» розпочала свою роботу в Луганській області

Мета просвітницька кампанія «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» - розбудова миру шляхом донесення важливості інклюзивного і толерантного суспільства у запобіганні конфліктів; виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння в молодіжному середовищі громад Луганської області. 10 березня «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» відбулась в ГрінЛабіі.

155
19:10
Як рубіжани вчилися ораторському мистецтву

У "Громадському домі" пройшов тренінг "Розвиток ораторського мистецтва та самопрезентації". Учасниками стали молоді рубіжани, готові попрацювати над собою і в результаті отримати перевірені на практиці знання, які дають цінний досвід на тему ораторської майстерності.

18
10:05
В Новоайдарській громаді пройшло засідання РОБОЧОЇ ГРУПИ з громадської безпеки та соціальної згуртованості

13 лютого 2020 року в малій залі районної ради відбулось засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новоайдарської громади відповідно до порядку денного. В засіданні Робочої групи взяли участь 31 особа, з них 25 активістів та членів Робочої групи, що займаються питанням громадської безпеки та соціальної згуртованості в громаді.

15
19:30
Майстер-класи для дітей в Новоайдарській обласній санаторній школі та «Байбак-fest».

У Новоайдарському районному Будинку культури 22 лютого 2020 року о 10:30 стартовав зимовий етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest».

46
18:40
БібліоХаб запрацював в м. Соледар Донецької області

21 лютого Cоледарську міську бібліотеку відкрили для роботи в оновленому приміщенні, що з'явилось за помоги спеціалістів напрямку роюботи щодо соціальної єдності Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

31
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 409