RSS

Новини

12:15
​Делегація журналістів з різних областей України відвідувала Донеччину та Луганщину

Де були з 4 по 12 жовтня, що побачили, які враження та відгуки. Про це в цій звітній статті за підсумками візиту  «ОГЛЯД КРАЩИХ ПРАКТИК СПІВПРАЦІ ВЛАДИ, БІЗНЕСУ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (ОГС) В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ в Луганській та Донецькій областях» за напрямком роботи Програми розвитку ООН на Сході України “Громадська безпека та соціальна згуртованість» (UN RPP). 

153
18:50
Пошук стратегій виходу з конфліктів

10 жовтня 2019 року учні старшої школи Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 продовжили навчатися навичкам миробудування. Цього разу відбувся тренінг «Пошук стратегій виходу з конфліктів». 

53
18:30
​«Світ без обмежень» - гра для всіх!

«Світ без обмежень» - гра для всіх, яка вироблена з екологічного матеріалу, містить шрифт Брайля, виготовлена на 3Д- принтері у місті Краматорськ, включає в себе цілі сталого розвитку.

36
13:15
GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах".

В суботу 12 жовтня діалогова платформа-мультихаб Green_Lab зібрала у своїх стінах студентів(-ок) трьох факультетів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах».

38
13:00
ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ ПІДЛІТКА У СОЦІАЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ, ЗАПОБІГАННЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ.

Наймолодша амабасадорка миру UN RPP6 Ксенія Колотюк, провела захід 13 жовтня для молоді у "Вільній Хаті" міста Крамторськ.

55
12:40
Алея роз задля МИРУ. Шляхи подолання конфліктів та Цілі сталого розвитку.

11 жовтня тренерки-амбасадорки миру провели тренінг в Бахмутському НВК №11, що на Донеччині, який перетворфвся на справжнє диво для його учасників та надав всім купу позитивних емоцій.

28
19:55
​Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру, справедливості

Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків. Як він пройшов, які підсумки та рекомендації, плани партнерів, читай тут у звітній статті про Форум. 

19
23:45
В облдержадміністрації відбулось засідання громадської ради

На порядок денний 3 жовтня 2019 року було винесено актуальні для громадськості питання, зокрема, підготовку Луганщини до опалювального сезону та впровадження інклюзивної системи освіти.

29
17:55
Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області у справі

Радник Голови по місту Золоте Артур Пряділя, 5 жовтня п. р. провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.

20
17:40
«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів

В суботу 5 жовтня діалогова платформа – мультихаб «GREENLAB» зібрала у своїх стінах молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів. 

12
10:05
Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними

Програми розвитку ООН допомогають українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними, здатними реагувати на потреби суспільства та людей, відбудовувати довіру до світу та мирного майбутнього.

37
00:10
В Мариуполі підписали вимоги Президенту понад 300 містян, представників волонтерських і громадських

Ні капітуляції (Маріуполь): мітинг, Віче і 15 вимог. Маріупольська громада анонсує створення Штабу спротиву капітуляції. 2-3 жовтня у Маріуполі відбулися мітинги проти капітуляції України у війні з РФ. Громада міста, яке може стати розмінною монетою у підкилимних перемовинах, висунула вимоги до української влади, які вже підписали понад 300 містян, представників волонтерських і громадських організацій.

15
12:35
«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства»

2 жовтня у Ярівській ЗОШ І – ІІІ ступенів для учнів 6 – 8 класів навчального закладу Лиманської ОТГ, що на Донеччині, Амбасадоркою миру Кришкевич Вакторією було проведено тренінг «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства». 

7
21:10
​Чисте озеро у Сєвєродонецьку стало трохи чистішим завдяки акції Плогінг у Сєвєродонецьку / Plogging

Чисте озеро у Сєвєродонецьку стало трохи чистішим завдяки зусиллям понад 20 мешканців міста, які доєдналися 27 вересня до екологічної акції Плогінг у Сєвєродонецьку / Plogging in Severodonetsk – збору сміття під час пробіжки.

21
19:35
Діти презентували своє бачення конфлікту

30 вересня Слов'янській ЗОШ #15 відбувся тренінг "Налагодження діалогів :молодь за мир в громадах".

22
10:25
Спілкуємось без конфліктів

Кому з нас не доводилося зіткнутися з конфліктною ситуацією, пережити її і якимось чином вирішити? Думаю, кожному, бо конфлікт - це зіткнення, а зіткнутися можуть думки, сили, інтереси, потяги, домагання ... та хіба мало що ще. Список може бути продовжений як завгодно, так як прояви людських почуттів дуже багатогранні, і причини, що штовхають людину до конфлікту, теж різноманітні.

64
10:10
Демократичний засіб захисту своїх прав та інтересів-звернення

Ведучи якусь громадську активність в місті, в розмові з жителями часто чую: - «Ну, сил моїх більше немає бігати в той «соціальний захист», в «пенсійний». Вони ж находяться в районі, грошей не набереш на дорогу. А водять мене за ніс, вже другий тиждень і нічого не говорять толком».

3
19:25
Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів

27 вересня, двома окриленими амбасадорками миру було проведено тренінг «Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів». 

15
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 296