RSS

Новини

22:50
ДОСЛІДЖЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ПРОСТОРІВ ДРУЖКІВКИ
Громадські простори створюються людьми і для людей. Саме тому важливо враховувати їхні думки про те, якими ці простори повинні бути, та яке функціональне наповнення очікують мешканці та мешканки від того чи іншого місця.
11:10
Інформаційна кампанія PIN «Як справи насправді?»
До вашої уваги деталі цікавої інформаційної кампанії від PIN, яку назвали: «Як справи насправді?» та провели за участю українських зірок на Донеччині та Луганщині.
12:20
Форум кращих громадських практик щодо надання допомоги участникам бойових дій
Триває пряма трансляція Форуму, де представляють найкращі практики та успішні кейси надання соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС та членам їх родин в Україні, обговорюють потреби, можливості, цінність та перспективи надання такої підтримки.
13:00
МФО "Рівні можливості" у Верховний Раді
МФО «Рівні можливості» у Верховний Раді сприяє впровадженню політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в різних сферах життя на законодавчому рівні.
10:15
Робоча група на національному рівні працює над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору.
​Розробка цього документу проходить у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської. Громадськість Донеччини та Луганщини може об'єднуватися та подавати свої пропозиції до документу.
12:40
В Лисичанську відкрили новенькі молодіжні хаби
Тепер мережа молодіжних платформ «MyFoxHub» представлена трьома сучасними молодіжними просторами: BIBLIOHUB у центральнiй бібліотецi Лисичанської централізованої бібліотечної системи, FREEDOMHUB в Палацi культури ім. Володимира Сосюри, та GENERATION CENTR HUB у міському Палацi культури. Усі три платформи створені за підтримки проєкту USAID “Демократичне врядування на сході України” та Лисичанської військово-цивільної адміністрації.
16:00
Як жителям об'єднаних територіальних громад отримати більше користі від децентралізації?
Влада на місцях, або що може робити кожен громадянин?
Не слід покладатися лише на президента, Верховну Раду чи Кабмін — для вирішення місцевих питань децентралізація дає місцевим громадам достатнє коло повноважень.
11:20
Новий зручний підйомник з'явився в обласному центрі Луганщини
​Цей підйомник – завершальний етап реалізації одного з проєктів, який реалізувала ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю» завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.
11:05
Спеціальна Робоча група прозасідала на Луганщині щодо Регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325
12 лютого відбулося перше засідання Робочої групи, яка займається питаннями розробки проєкту Регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 в Луганській області, а також буде займатися подальшим його впровадженням і моніторингом.
11:00
Як змінюють свої заклади Амбасадори миру
​В цьому сюжеті, вчитель «Кремінський ліцей № 4», Амбасадорка миру, розповідає про свій заклад та свою роботу, як членкині мережі Амбасадорів миру, яка колись, в 2018 році, народилася зі спеціальної Школи, яка була організована Програмою ООН із відновлення та розбудови миру для соціально активних людей, які працюють з дітьми та молоддю. А в 2020 році активісти цієї мережі обізнаного створили свою громадську організацію та пишаються цим.
14:00
Про що мріє молодь Донеччини та Луганщини в сучасних умовах.
Питання підтримки та розвитку молоді подовжує бути одним із пріоритетних для влади та громадськості різного рівня тому, існує багато різноманітних програмних документів, які розробляються та фінансуються органами влади.
11:20
Громадськість обговорювала кроки запровадження Стратегії впровадження гендерної рівності у сферу освіти до 2030 року в Україні
Громадська експертна Рада з гендерних питань при МФО «Рівні можливості» зібралася 29.01.2021 в Зумі на спеціальну Консультативну зустріч представниць та представників гендерних центрів ЗВО і дослідницької спільноти.
14:50
То ходять гроші за пацієнтом чи ні? Що відбувається із сімейною медициною насправді
Президент Володимир Зеленський увірвався у післясвятковий інформаційний простір із черговою заявою про медичну реформу.
13:45
Громадськість обговорювала соціальну політику на Луганщині
20 січня відбулася онлайн-конференція «Перспективи соціальної політики в умовах децентралізації на Луганщині” за участю громадських активістів, журналістів друкованих та онлайн ЗМІ, представників влади.
В ході заходу Елеонора Поліщук, директор Департаменту соціального захисту Луганської облдержадміністрація, розповіла про зміни в українському законодавстві, та зміни, які відбуваються у сфері соціального захисту на Луганщині.
21:50
Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами
Учасники проєкту закликають долучатися представників влади, підприємців, архітекторів, дизайнерів та активістів
19:30
Маріупольці та реклама: які вивіски приваблюють мешканців
Проєкт “Реклама без хламу” провів серію опитувань мешканців Маріуполя
19:25
У Дружківці створили мапу потенційного розміщення камер для моніторингу безпекових ситуацій у громаді
На початку 2021 року коаліція громадських організацій «Нова Дружківка», «Твій формат» та «Україна можливостей» разом з Дружківською міською радою розпочала другий етап реалізації проєкту «Громадська безпека у фокусі».
11:55
Трансляція вебінару: "Впровадження ґендерного підходу у роботу публічних інституцій громади на прикладі ЦНАП"
​Колеги, прямо зараз йде онлайн-трансляція вебінару на тему «Впровадження ґендерного підходу у роботу публічних інституцій громади на прикладі ЦНАП».
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-18 з 628