Медіа Школа RPP/2019

Медіа Школа RPP/2019

Мета: підвищення рівня обізнаності з питань головних принципів та стандартів роботи нових медіа та технічного забезпечення представників медіа Донецької та Луганської областей задля виховання «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей.

Зображення

Учасники: до 20 осіб представників локальних медіа, журналісти, блогери, представники громадських організацій Луганської та Донецької областей, що вже мають мінімальні навички зйомки та монтажу відео.
Дата, місце та час проведення зайнять в рамках Школи:
•20-21 квітня 2019 року, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, мультихаб GreenLab (пр-т Центральний, 59 а (будівля Луганської ОДА), 5-й поверх частини будівлі СНУ ім. В. Даля.
•22-26 квітня 2019 року, м. Київ, Info Hub Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 та Києво-Могилянська Академія (вул. Волоська 8/5, 4)
Школа складається з 2-х модулів відповідно до проведення яких очікуються результати та зазначені дати проведення модулів:
(1)триденний тренінг для 20 журналістів, блогерів: «Нові медіа — нові інструменти для впливу на суспільний діалог та соціальні процеси» ( очікувано по 10 осіб з Луганської та Добнецької областей).
(2)триденний практикум з відео монтажу: «Нові медіа — нові інструменти для впливу на суспільний діалог та соціальні процеси” для 20 журналістів, блогерів.
Очікувані результати Школи. Не менше 20 осіб з числа місцевих журналістів, блогерів, предстаників громадяських ораганізацій з Луганської та Донецької областей:
•отримають інформацію про нові тренди та підходи в роботі сучасних медіа,
•зрозуміють нові тенденції в співпраці медіа з міжнародною спільнотою;
•навчаються використовувати сучасні інтерактивні та мультимедійні технології, що впливають на якість контенту, доступ до інформації, способи її поширення, розширення аудиторії, задоволення її потреб;
•підвисять власний рівень обізнаності з питань головних принципів та стандартів роботи нових медіа;
•підготують власний сценарій та відео контент — «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей
•змонтують, як мінімум 4 відео-роботи «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей
•отримають необхідну підтримку від ПРООН на свої завдання, пов’язані з покращенням власної роботи в сфері комунікацій;
•проведуть у власних громадах для своєї спільноти не менш 20-ти власних заходів з поінформування локальної медіа спільноти щодо знань та навичок, отриманих в процесі Школи.

Зображення

 Організаційну підтримку цьому заходу надала Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

379