Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"

ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"
ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець" 0

Громадська організація «Кризовий медіа-центр „Сіверський Донець“ працює над розбудовою суспільства з високим рівнем довіри та співпраці, з прозорим та демократичним способом прийняття рішень в громаді через розвиток власного потенціалу та мобілізацію громадської підтримки за допомогою розвитку аналітичного ресурсного центру та діалогового комунікативного майданчику.

Стратегічні цілі на 2017 – 2019 роки:
1.Забезпечення реального впливу на прийняття рішень у громаді;
2.Формування в суспільстві атмосфери довіри та співпраці;
3.Сприяння відкритому доступу до ресурсів громади різних груп інтересів;
4.Активізація громади до системних дій;
5.Нарощування та розвиток власного потенціалу.
Наша команда працює також над тематикою здійсненні реформ на місцевому та регіональному рівнях. Ми робимо це оскільки:
­Організаціє має потенціал стати майданчиком для напрацювання креативних ідей щодо просування реформ в регіоні.
­Ми спроможні впроваджувати якісні інформаційні кампанії щодо висвітлення процесів реформування, тим самим збільшуючи чисто та якість прихильників реформ.
­Ми маємо досвід та бажання впровадження механізмів діалогу при впровадженні реформ.
­Ми намагаємось стати центром суспільного гуртування прогресивних сил міста Сєвєродонецька.
Ми можемо здійснювати ефективну адвокацію міських та регіональних законодавчих ініціатив.

Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» підсилює свою діяльність через участь в національних та міжнародних коаліціях:

Коаліція організацій – учасників проекту Українська миротворча школа (http://peace.in.ua), місія якої запобігання та трансформація насильницьких конфліктів в Україні

Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі» (https://jfp.org.ua), яка є неформальною спілкою 16 громадських правозахисних організацій та ініціатив. Учасники Коаліції об’єднали свої зусилля задля узгодженого документування порушень прав людини, допущених в ході збройного конфлікту на сході України.

Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» (http://probudget.org.ua), метою якого є сприяння підвищенню загального рівня прозорості, відкритості, доброчесності та цілісності бюджетного процесу на місцевому рівні через запровадження постійнодіючого громадського контролю за його перебігом.

Коаліція перспективних неурядових організацій у Донецькій та Луганській областях «Громадський пояс Донбасу», яка координувати спільну діяльність, планувати та впроваджувати більші проекти та надавати взаємну допомогу.

Майбутній розвиток ми плануємо за двома перспективними напрямками:

  • ­Надання об’єктивної аналітичної інформації про події в Сєвєродонецьку та регіоні Україну, про виклики та загрози, які існують в прифронтовому регіоні, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – мешканцям Луганщини, так загальноукраїнській спільноті.
  • ­Координаційний центр для прогресивних сил міста, які прагнуть розбудовувати рідний край в складних умовах сьогодення. Майданчик, де відновлюється довіра та формуються партнерства.
994