Громадськість консультує владу по створенню екологічних профілів громад

Громадськість консультує владу по створенню екологічних профілів громад
Команда ГО «Impact center CXID.UA» провела робочу зустріч з Сєвєродонецькою районною державною адміністрацією Луганської області, на який поділилась досвідом створення екологічних профілів територіальних громад.

Сєвєродонецькій районній державній адміністрації презентовано структуру та змістовне наповнення екологічного профілю громади. В якості прикладу був використаний розроблений екологічний профіль Калуської міської територіальної громади. В ході зустрічі було напрацьоване спільне рішення щодо актуальності та необхідності створення подібних профілів для громад Сєвєродонецького району. 

Image

Робота із створення екологічного профілю Рубіжанської ТГ вже активно проводилась, але була перервана бойовими діями в лютому 2022 року. Сторони обговорили перспективи створення спільних робочих груп для підготовки екологічних профілів всіх громад Сєвєродонецького району.

Проект «Створення екологічного профілю Калуської міської територіальної громади» реалізується в межах Ініціативи з розвитку політики й адвокації в Україні», що здійснюється Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:25
525
No comments yet. Be the first to add a comment!