Громадськість Львівщини продовжує відкриті лекції Школи Інклюзивності за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Громадськість Львівщини продовжує відкриті лекції Школи Інклюзивності за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»
З інклюзивною/безбар'єрною тематикою в туризмі, музейній справі та суміжних культурологічних областях, ознайомилося понад 140 слухачів з України.

У західному регіоні України в рамках проєкту з розвитку безбар’єрного середовища у сфері туризму продовжуються заняття у Школі Інклюзивності. Львівська асоціація розвитку туризму (ЛАРТ) у партнерстві з ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в рамках Школи Інклюзивності проводить цикл з 4-х занять з різних питань доступності/безбар’єрності. Заняття відбуваються протягом січня-лютого 2023 року. 

У навчанні беруть участь представники державних органів влади та місцевого самоврядування, туристичної та музейної галузей, екскурсоводи та фахівці, які займаються питаннями доступності, викладачі вузів, громадські об’єднання людей з інвалідністю.1 лютого відбулося вже друге заняття в рамках Школи Інклюзивності. З інклюзивною/безбар'єрною тематикою в туризмі, музейній справі та суміжних культурологічних областях, ознайомилося понад 140 слухачів з України.  

Наступні заняття в рамках Школи відбудуться в онлайн-форматі 8 та 15 лютого 2023 року, з 14:00 до 16:00.  

Тема третього заняття: «Як забезпечити доступність культурно-туристичних послуг для осіб з інвалідністю та МГН". 

Реєструйтеся за посиланням.

Школа Інклюзивності організовується Львівською асоціацією розвитку туризму в рамках проєкту «Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади», який став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст Школи Інклюзивності не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Джерело: Львівська асоціація розвитку туризма.


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:50
568
No comments yet. Be the first to add a comment!