Як громади Львівщини допомагають людям, які втекли від війни, адаптуватись та інтегруватись із місцевими мешканцями

Як громади Львівщини допомагають людям, які втекли від війни, адаптуватись та інтегруватись із місцевими мешканцями
Як громади Львівщини допомагають людям, які втекли від війни, адаптуватись та інтегруватись із місцевими мешканцями.ГО «Європейський діалог» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» реалізовує проєкт щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громадах Львівської області. В рамках проєкту проведено 50 інтеграційних заходів, в яких взяли участь понад 2600 ВПО та місцевих мешканців у 10 партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Львівській області.

Також у ході реалізації проєкту було проведено 40 тренінгів для майже 1000 дітей та молоді, під час яких місцеві діти та діти з числа ВПО мали можливість познайомитися між собою та отримати навики взаємодії.

Детальніше про реалізацію проєкту дивіться у різних відео сюжетах.

За посланням добірка відео, які були створені у співпраці з ГО «Європейський діалог» в рамках Проєкту «Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області», та  це стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього відео не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США. HOVERLA / проєкт USAID в Україні.


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:13
1526
No comments yet. Be the first to add a comment!