​40 громадських організацій отримають підтримку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для зміцнення їхньої спроможності

​40 громадських організацій отримають підтримку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для зміцнення їхньої спроможності
В умовах гострої військової агресії з боку рф важливою є підтримка місцевих громадських організацій для налагодження тісної співпраці з місцевими органами влади та сприяння кращому розумінню основних труднощів, які постають перед ними під час війни. Для посилення спроможності громадських організацій Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» розпочинає грантову співпрацю за Громадською організацією Подільська Агенція Регіонального Розвитку.

Метою проєкту є зміцнення організаційної спроможності 40 громадських організацій та ініціативних груп громадян з 65 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Львівській, Полтавській, Волинській, Одеській, Житомирській, Рівненській і Закарпатській областях через розвиток їхніх практичних навичок, коучингову підтримку та налагодження комунікації. Відбір громадських організацій та ініціативних груп громадян буде здійснено додатково.

У межах проєкту заплановано розробку навчальних матеріалів і проведення відповідних тренінгів з антикризового управління, критичного мислення, цифрової безпеки та особливостей співпраці громадських організацій з місцевими органами влади у воєнний час.

Заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталія Гнидюк: «Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» в рамках грантової співпраці з Подільською агенцією регіонального розвитку сприяє посиленню організаційної спроможності місцевих громадських організацій у громадах-партнерках Проєкту. Громадські організації мають стати потужними суб’єктами, здатними допомагати українцям через поширення знань і навичок та адвокацію якісного надання муніципальних послуг. Цей грант також дозволить громадським організаціям та ініціативним групам громадян належним чином реагувати на виклики воєнного часу та зробити свій внесок у майбутнє відновлення України».

Джерело.


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:15
707
No comments yet. Be the first to add a comment!