Розбудова стійких громадянських суспільств і захист демократії ЄС та його східних сусідів

Розбудова стійких громадянських суспільств і захист демократії ЄС та його східних сусідів
Мережева конференція з серії WECHANGE «Діалог заради майбутнього 2022» відбулася 28-30 листопада у Берліні та була присвячена темі «Розбудова стійких громадянських суспільств і захист демократії ЄС та його східних сусідів». У заході взяли участь більш 100 представників та представниць громадянсього суспільства країн Східного партнерства та Веймарського трикутника.

Обговорювали актуальні виклики сьогодення та розглянемо підходи до кращої стійкості громадянського суспільства у сферах управління кризами, комунікації та ІТ-безпеки. Конференція буде зосереджена на обміні думками щодо питань демократичних цінностей і свобод, а також вільних ЗМІ та боротьби з пропагандою. Всі розуміють, що вже торкнулися глобальної безпекової ситуації та говрили про те, як нинішні війни, кризи, конфлікти в Україні та країнах Східної Європи вплинуть на ліберальну демократію та глобальний безпековий порядок.

Які рішення та резолюції пирйняли на цьому заходіЮ! Поки публічної інформації про цю подію ми не занйшли, але про сесію, присвячену питанням психологічної стійкості громадянського суспільства в умовах війнита найкращі практики з України та інших країн щодо того, як впоратися зі стресом і запобігти вигоранню, як впоратися з образами і втратами більше знає Олександр Вознюк, голова ВГО «Правозахисна спілка інвалідів», то можете задати свої запитання на його сторінці в Фейсбуці.

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:56
1292
No comments yet. Be the first to add a comment!