​Луганське відділення «СОС Дитяче містечко» відновило діяльність у Полтаві

​Луганське відділення «СОС Дитяче містечко» відновило діяльність у Полтаві
У рамках проекту з надзвичайного реагування, в серпні 2022 року Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко» розпочало свою діяльність у місті Полтава.

Сім’ї внутрішньо переміщених осіб з дітьми (0-18 років) мають можливість отримати комплексну підтримку відповідно до індивідуальних потреб:
• психологічна підтримка дітей та батьків;• педагогічна підтримка дітей та батьків (включаючи послуги логопеда, дефектолога, корекційного педагога);• благодійна матеріальна та багатоцільова грошова допомога.Організація веде свою діяльність за адресою м. Полтава, вул. Соборності, 46вКонтактні номери телефон: +380 50 361 38 03, +380 50 361 38 05

Понад 10 років Благодійна організація «Луганське обласне відділення «СОС Дитяче містечко» тісно співпрацює із Луганською обласною державною адміністрацією та службою у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації. У зв’язку з військовою агресією БО ЛОВ «СОС Дитяче містечко» з лютого веде роботу щодо покриття нагальних основних потреб сімей з дітьми, які постраждали в наслідок бойових дій. Підтримка надавалась прийомним, опікунськім сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу, сім’ям ВПО, сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах. 

Дітям та батькам надавалась психологічна, педагогічна, соціальна, матеріальна та гуманітарна підтримка: 

• комплексна підтримка (соціальний супровід) надавалась для 289 сімей, в яких проживає 635 дітей;

• виплачено (протягом трьох місяців) многоцільову грошову допомогу у сумі 2200 грн на члена сім’ї для 425 сімей, в яких проживає 937 дітей. Загалом – 1598 людей; 

• виплачено разову многоцільову грошову допомогу у сумі 2200 гр для 1465 дітей із 877 сімей; 

• психологічна підтримка надана для 3166 дітей та дорослих.

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:55
923
No comments yet. Be the first to add a comment!