Цікаві зайняття продовжуються в рамках Проєкту «ВільноХаб»

Цікаві зайняття продовжуються в рамках Проєкту «ВільноХаб»
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Заняття з медіаграмотності пройшли цього разу для молоді Олександрії. 

У сприйнятті інформації, тим більше реагуючи на неї емоціями чи діями, важливо не покладатися винятково на власний життєвий досвід, бо саме на таку нашу «довірливість» розраховують маніпулятори. Будь-яку інформацію, тим більше перед поширенням іншим людям, прийняттям власних життєвих рішень, слід ретельно перевірити.

Про це говорили 8 вересня під час онлайн заняття «Медіаполе: як формується інформаційний простір навколо нас. Інформаційна бульбашка» з учнями 7 класу Ліцею інформаційних технологій (м. Олександрія).

За допомогую різних вправ мали нагоду підкреслити, що у різних людей можуть бути певні специфічні інтереси і вподобання, але всіх нас об’єднує те, що ми постійно споживаємо інформацію. Головне — споживати відповідально.

Детальніше про поточні навчання в рамках проєкту інформує Аліна Касьянова на своєї сторінці Амбасадора миру тут на нашому сайті.


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:00
1028
Немає коментарів. Ваш буде першим!