Культурна спадщина в інтеграції ВПО: локальний контекст

Культурна спадщина в інтеграції ВПО: локальний контекст
​Відбулася фінальна подія проекту «Спадщина для розвитку II: підвищення управлінської спроможності малих громад України через залучення молоді», присвячена ролі культурної спадщини в інтеграції ВПО в локальний контекст.

Проект був продовженням проекту «Спадщина для розвитку: підвищення громадської участі у збереженні та використанні потенціалу спадщини місцевих громад». Метою проекту було залучити потенціал молоді та надати молодим лідерам громад навички розумного управління потенціалом спадщини в інтересах місцевого розвитку, а також створити для них можливості реалізувати власні креативні ініціативи у своїх громадах.

Подія об’єднала представників організацій громадянського суспільства, освітян, науковців, фахівців креативних індустрій, зацікавлених у збереженні спадщини навіть під час війни, а також представники місцевої та регіональної влади, органи місцевого самоврядування, і стала логічним завершенням дворічної діяльності Агентства з розвитку приватної ініціативи за підтримки NED з розбудови мережі ОГС для підтримки громад зі спадщиною Go!Heritage, огляду її досвіду та інноваційних практик.

Більше про подію читайте на сайті АРПІ: https://bit.ly/3Tr7QCK

Запис круглого столу з ключовими презентаціями та дискусіями розміщено на YouTube:


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:45
279
Немає коментарів. Ваш буде першим!