​Арт-терапевтичне заняття «Внутрішня гармонія: що це і як її досягти»

​Арт-терапевтичне заняття «Внутрішня гармонія: що це і як її досягти»
08 серпня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулося арт-терапевтичне заняття на тему: «Внутрішня гармонія: що це і як її досягти». Протягом заняття учасники мали змогу в атмосфері співпраці та позитивної мотивації, разом з Аліною Касьяновою – фахівчинею в галузі арт-терапії, членкинею громадської переселенської спілности «Амбасадори миру», усвідомити цінність та унікальність власної особистості.

Мандалотерапія є одним із різновидів арт-терапії, поєднуючи в собі елементи психотерапії, енерготерапії, що допомагає краще зрозуміти себе і проникнути в глибини своєї підсвідомості. Мандалотерапія — один із найсильніших і найефективніших засобів, який дає людині життєві сили, допомагає стати тим, ким людина є насправді.

Зображення

Під приємну музику всі присутні поринули в атмосферу власних думок та почуттів. А далі виразили на папері образи, що підказала їм підсвідомість. Арт-терапевтичне заняття дало змогу створити можливості для експериментування з кінестетичними та зоровими відчуттями та розвитку здатності до їх сприйняття.

Зображення

Домашнім завданням стало створення мандали за датою народження, яка розкаже про те, що є справжньою силою для кожного. Враженнями поділилися за допомогою інтернет-ресурсу LinoIt.

Зображення

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Зображення

Слідкуйте за новинами: 

Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary

Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/

Facebook: Олександрійська міська ЦБС https://www.facebook.com/alexlibrary.CBS


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:55
507
Немає коментарів. Ваш буде першим!