Як громадськість з числа переселенців Торецької громади рекламує гарні місця Закарпаття

Як громадськість з числа переселенців Торецької громади рекламує гарні місця Закарпаття
Група MoDELab зі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 ВЦА міста Торецьк, що перемістилася до м. Самбір Львівської області, а зараз мандрує та знімає стереотипи про ВПО у західних громадах України. Вони пишаються кожним куточком рідної України та зокрема Гуцульщиної, і знімають ось такі позитивні відео.

Діти виїхали з під обстрілів завдяки управлінню освіти м.Торецьк та Торецькій міській військово-цивільній адміністрації Донецької області. Зараз в ситуації воєнного стану, отримали прихисток для тимчасового розміщення в інтернатному закладі міста Самбір Львівської області. І вчителі і діти і їх родини щиро дякують Самбірській спеціальній  школі І-ІІ ст. «Берегиня», які прийняли дітей та дорослих з Торецької громади Донеччини.  Цим знятим та змонтованим відео вони дякують організаторам за казковий відпочинок в Карпатах.Турбаза «Едельвейс» незабутні враження та емоції.   

Промо туристичним місцям Закарпаття! 

Промо Галичини! 

Промо йоги! 

Промо готелю «Едейвейс»! 

Промо ідеям соціалізації ВПО та психологічно-туристичній терапії для постраждалих від воєних дій!

Просто позитивні та якісні промо роліки від дітей зі Сходу України! 

Бажаєте якісне відео?Промо Ваших послуг від переселенської спільноти медіа групи амбсадорської школи з Донеччині, що тепер тимчасово проживає на Львівщині?

Звертайтеся! 

Зображення

Знімаємо стереотипи про людей зі східної України, які перемістилися на західну Україну!Разом працюємо на перемогу! 

Олексій Головатий, Ілона Головата та їх медіа група MODeLab закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 ВЦА міста Торецьк, члени ГО «Амбасадори миру» https://www.facebook.com/groups/1193665530776936/


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:35
200
Немає коментарів. Ваш буде першим!