Харків. Руйнування та страждання людей продовжуються. А волонтери поруч продовжують творити добро.

Харків. Руйнування та страждання людей продовжуються. А волонтери поруч продовжують творити добро.
Сьогодні вирішили опублікувати невеличку розповідь волонтера Сергія з Харкова. Ми попросили його в приватних повідомлення в Інстаграм зробити це, описати те, що він робить та чому з друзями однодумцями волонтерить. Бо багато журналістів та наших людей з-за кордону просять конкретні історії конкретних людей, щоб краще розуміти біль та переживання людей під час війни в Україні та в її різних містах, громадах, областях. Хочуть зрозуміти, що робить кожний українець для своєї держави в такий тяжкий час.

 Тому, далі ця маленька історія описана прямою мовою героя.

Я у Харкові, і нас таких багато. Ми точно знаємо чому ми тут, це усвідомлене рішення, і це працює, це рятує життя. 

Ми не громадська організація, ми гурт небайдужих людей, в основному навіть незнайомих раніше. Нас поєднала війна. І таких об'єднань дуже багато. І це просто одна з історій. 

Але це все не про те, які ми молодці. Це про одну з причин, чому ми переможемо. Тому, що ми як нація зараз єдині, не байдужі і сповнені рішучості. Ми маємо рацію і на своїй землі, у себе вдома. І ми наш будинок відстоимо.

Зображення

Наша невелика група починала із забезпечення термінових потреб населення, лікарень та військових у перші дні війни за власні ресурси. Вже через кілька тижнів масштаби гуманітарної допомоги, яка приходить до нас виросли до партій у тоннах. Подяка Ужгороду, Львову та всім європейським країнам, які збирають і пересилають нам цілими купе у поїздах все необхідне людям. 

Подяка тим, хто бере участь в організації та логістика всіх цих процесів.Завдяки цьому є можливість забезпечувати лікарні, взводи ТРО, ЗСУ та цивільненаселення медикаментами та перев'язувальними матеріалами. 

Є можливість привозити до підвалів, де по 350 людей, все необхідне. Дуже багато всього надсилають для дітей будь-кого віку. І це добре, бо у таких підвалах іноді і до 50 дітей може бути. Люди віддають свої машини військовим. Віддають волонтерам, і це дає більше можливостей щодо адресної доставки.Адже дуже багато літніх людей, людей зі слабким здоров'ям, у яких не лишилося близьких. 

Зображення

Мілітаризована допомога складніша, та ресурсом витратніше. Але це рятує людям життя. Це робить їхню роботу ефективною. Кожен дрон — - це можливість не виїхати зненацька, машина з розвідкою на ворожий танк. Або можливість ефективніше координувати роботу артилерії та мінометів при захисті міста. Бронежилети, каски, тепловізори та інше тактичне спорядження пояснень невимагають. Правильне взуття та одяг допомагаєзберегти здоров’я.  

PS. Так і працюють волонтери, не за зарплатню, а тому, що патріотично відчувають, що можуть допомагати – збирають потреби, комунікують, домовляються, шукають, збирають, доставляють.


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:25
951
Немає коментарів. Ваш буде першим!