Як громадськість волонтерить в Дніпрі та забезпечує біженців необхідним

Як громадськість волонтерить в Дніпрі та забезпечує біженців необхідним
«Протягом трьох останніх днів ми фасували, роздавали та розвозили гуманітарну допомогу людям, що переїхали подалі від бойових дій. Географія розширилася. Люди приїхали з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Кремінної, Мар'їнки, Авдіївки, Слов'янська, Маріуполя, Ізюмського району.
Надали допомогу 19 сім'ям. Це 68 людей, серед них 14 дітей, 18 людей похилого віку» — зазначила Тетяна Вергун, голова ГО «Медіапростір Україна».

Забезпечили найбільш необхідним: ліки, продукти харчування, гігієнічні засоби, постільна білизна, рушники, подушки.Така діяльність здійснюєтся в рамках акції: «Термінова допомога” проводилася за підтримки громадської організації “Східноєвропейська гуманітарна місія”.

Тетяна Вергун гуртує людей у вирішенні проблем внутрішньо переміщених осіб та співпрацює зі всіма, з ким можна, у тому числі і з іншими громадськими організаціями-біженцями (ЛОБО „Фонд громад Лугнащини “Хорс», ГО «Донецький молодіжний дебатний центр», ГО «Кремінська бізнес асоціація», інші) та допомогає їм приймати та роздавати необхідне, а також передавати з перевізниками в «горячі точки» Луганщини та Донеччини.

Image

«На жаль, більшість із нас не з чуток знають, що таке вимушено залишити свою домівку і тікати в нікуди. Коли не розумієш, на кого спиратися, куди телефонувати, кому довіряти? Втаких кризових ситуаціях дуже важлива будь-яка підтримка. Я сама, потрапивши у чуже місто, відразу набрала колегу, голову громадської організації «Медіапростір Україна» Тетяну Вергун, яка на той момент вже перебувала у Дніпрі і допомагала переселенцям з пошуком житла. Потроху вона зміцнювала ресурси, збираючи довкола себе небайдужих людей (колег і друзів із Сєвєродонецька, Кремінної та сусідніх міст)» — відмічає Яна Величко, яка сама перемістилася з окупованої тепер Кремінщини.

І сьогодні волонтери ГО «Медіапростір Україна», у рамках акції «Термінова допомога» та за фінансової підтримки Східноєвропейської гуманітарної місії, видали ліки та продуктові набори людям, які виїхали із зони бойових дій. Це 11 сімей, 38 людей. Перелік необхідних медикаментів та продуктів складали відповідно до індивідуальних потреб кожної родини (на основі інформації із заповнених анкет). Далі таким же чином для ВПО збиратимуться пакети із засобами особистої гігієни та постільною білизною. Планується також організувати адресну доставку гуманітарної допомоги.

Таким чином організована робота вже місяць.

Image

ГО «Медіапростір Україна» з 2017 року працює з проектами, спрямованими на підтримку мешканців Луганської та Донецької областей, об’єднує у своїй діяльності представників ЗМІ, громадськості, влади і бізнесу.

 #Urgenthelp_Dnipro


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:05
1459
No comments yet. Be the first to add a comment!