Як працює волонтерський центр у Соледарській громаді

Як працює волонтерський центр у Соледарській громаді
У першій декаді березня активісти в Соледарі об’єднались у волонтерський центр, щоб допомагати переселенцям, які почали прибувати в Соледарську громаду з гарячих точок Донеччини та Луганщини.

Базується волонтерський центр у підвальному приміщенні. Від самого початку налагодили партнерство з гуманітарними організаціями Вінничини та Львівщини,  які почали доставляти гуманітарку в Соледарську громаду. Співпрацюють через ГО «Соледарська платформа ініціатив». Від ЮНІСЕФ також отримували засоби гігієни та медикаменти. У Фейсбуці створили групу Волонтерський центр м.Соледар – своєрідний ланцюг допомоги, де активно обговорюються питання пошуку місць для тимчасового проживання переселенців, пошуку необхідних речей для переселенців.    

Загалом у волонтерському центрі на постійній основі задіяні 12 людей. «Ті соледарці які через війну поїхали в інші регіони, рятуючи у першу чергу дітей, також долучаються до збору та відправлення гуманітарної допомоги жителям Соледарської громади, які залишились вдома», – каже Наталя. Ті громадські організації та об’єднання, які до війни були партнерами Соледарської громади, не залишились осторонь та також надають підтримку.    

Детальніше в статті з джерела.

Джерелок:  © АКМЦ


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:35
1261
Немає коментарів. Ваш буде першим!