Громадськість та донори допомогають вдруге переселенському університету

Громадськість та донори допомогають вдруге переселенському університету
​ГО «Фундація «Простір» в рамках грантового проєкту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад» що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, закупила пристрої та речі, необхідні для відновлення процесу дистанційного навчання та облаштування сімей педагогів та студентів СНУ ім. В. Даля в наданому переселенцям гуртожитку приймаючого університету міста Кам’янець-Подільський.

 Відповідно потреб закуплені: пральні машини, холодильники, мікрохвильові пічі, сушарки для білизни, бойлери, чайники, посуд для приготування їжі, побутова хімія, утюги та прасувальні дошки, кухонний утвір, яким зможуть користуватися біля 300 переміщених з Сєвєродонецька осіб.  

Зображення

Зображення

Зображення

Нагадаємо, що закупівлю організовано ГО «Фундація «Простір» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу за рахунок переорієнтований в рамках гранту коштів на допомогу СНУ ім. В. Даля відповідно зазначеної на мепінгу ГІСМАОВК ситуації https://dialog-ua.org/problems/368-problema-peremi... Програму ООН із відновлення та розбудови мируреалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:20
716
Немає коментарів. Ваш буде першим!