В Гірському, за 3 км від КПВВ, активісти створюють студію звукозапису

В Гірському, за 3 км від КПВВ, активісти створюють студію звукозапису
Обладнання, надане Гірській дитячій школі мистецтв в рамках співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, допоможе створити студію звукозапису, якою будуть користуватись всі творчі люди громади.

Студія зорганізується на базі музичного відділення, яке включає інструменталістів і вокалістів. Учасники музичних гуртків закладів загальної середньої освіти Гірської громади зможуть також працювати в сучасній студії.

Записи виступів учнів та викладачів на сучасному обладнанні зробить проведення творчих заходів школи та громади більш якісними та креативними.Для театрального та хореографічного відділення — це музичний супровід постанов.

У художнього відділення разом з Гірським ліцеєм Гірської громади є плани на створення мультфільмів, за допомогою звукового обладнання — буде робитись озвучка мультиків.

Зображення

«На майбутнє плануємо відкрити нову дисципліну — естрадне відділення. Ведемо пошук викладача. А на теперішній час отримання музичного студійного обладнання дає можливість йти далі та створити проєкт щодо ремонту окремого приміщення для роботи студії» — каже Катерина Гундорова, директорка КЗ «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади.

«Крісла –мішки, які дуже полюбляють дітлахи різного віку, будуть здійснюватися як в театральних постановах, так і просто зонах відпочинку. А завдяки намету, з’явилася можливість для проведення вуличних заходів, створення окремої локації на фестивалях, святах тощо» — коментує Оксана Іскра Михайлівна — головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської ВЦА.

Ось що кажуть ті, хто посприяв реалізації цієї ініціативи.

«В нашому прифронтовому місті Гірське діє декілька громадських організацій, діють палаци культури, школа мистецтв, клас STEAM-освіти, інші кружки. Багато молоді використовує Ютуб та соціальні мережі, ми відчуваємо потребу в организації сучасної студії звукозапису, студії для запису підкастів та іншого відеоконтенту. На базі школи мистецтв можна проводити вуличні заходи, свята, фестивалі. Це дасть можливість молодим талантам та блогерам проявити себе — на належному рівні робити сучасний та якісний контент, оприлюднювати його в Ютубі та соціальних мережах, приймати участь в різних регіональних, націоналних та міжнародних конкурсах. Обладнання та вуличні заходи дасть можливість працівнікам культури, громадським організаціям міста проводити більше масових заходів, свят, фестивалів, воркшопів, тренінгів „на виїзді“ — в різних селах поруч, на березі ставку чи річки, в парках. Це зробить кількість заходів в громаді більше, вони стануть різноманітніше, і їх можна буде комфортно проводити в будь-яку погоду і в будь-якій місцевості, взимку и влітку» — Роман Власенко.

Зображення

«Влітку ми вже спробували показати в громаді нові формати роботи з населенням. Так, ми зорганізували біля дитячої школи мистецтв в Гірському вуличну діалогову локацію, де розмовляли про культурне життя, проблеми, роботу з молоддю та дізналися багато цікавого. Спілкувалися та обмінювалися порадами, після чого виникла купа ініціатив, які можна продовжувати впроваджувати заради розвитку та покращення культурного  життя, дозвілля в громаді й не тільки дітей, молоді та дорослих. Тоді, після діалогу була показана й вулична театральна вистава, робота сучасних діджеїв, сучасна клоунада з дітьми (про цю подію писали тут). Тим самим ми показали, що професіоналів можна залучати до заходів в громаді, обговорили як це організовувати і яким чином це можна заздалегідь планувати й за рахунок бюджетів та місцевих програм.  Ще багато роботи чого можна та необхідно роботи тут, головне тоді ми побачили потенціал та прагнення не байдужих людей, а зараз вже бачимо результати нашого спільного діалогу. Я рада, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру таким чином, надала можливість нам всім. Впевнена, що скоро ми побачимо і результати роботи музичної студії. Тоді, громаді слід чекати в гості і журналістів, бо наприклад BBC не так давно писали про підлітковий рок-гурт у місті Авдіївка, що також на «лінії зіткнення» — Ганна Борова.

Довідково. КЗ «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади», до якої входять Золотівська та Новотошківська філії, була створена 14 липня 2021 року. Станом на 01.02.2022 року у школі навчається 219 учнів від 6 до 17 років (58 хлопчиків та 161 дівчинка), деякі діти займаються на двох або трьох дисциплінах.  У школі працює 4 відділення: хореографічне – 63 учня, театральне – 32 учня, музичне – 83 учня, художнє – 100 учнів.Всього кількість дітей по Гірській міській територіальній громаді становить 2371 осіб.


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:35
318
Немає коментарів. Ваш буде першим!