На другій лінії війни: «Лелека», дитсадок «Мир» та «школа мрії» на Донбасі

На другій лінії війни: «Лелека», дитсадок «Мир» та «школа мрії» на Донбасі
​Продовжуємо серію статей про практики співпраці влади, громадськості та бізнесу в східних областях України, що побачили журналісти з різних областей, які побували в деяких громадах Донеччини та Луганщини в рамках візиту, що організувала Програма ООН із відновлення та розбудови миру. Зокрема, якими побачив громади Луганщини та Донеччини, їх людей, їхні історії та реалізовані проєкти, які допоможуть краще зрозуміти особливості цього краю та зруйнувати деякі стереотипи, що склалися у суспільстві, Віктор Крук — кременчуцький журналіст. Читайте далі.

Два роки тому кременчуцький журналіст Віктор Крук разом з групою колег із різних регіонів України протягом восьми днів подорожував дорогами Донецької та Луганської областей у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, про що у «Телеграфі» вийшов цикл статей.

Ця стаття  «На другій лінії війни: «Лелека», дитсадок «Мир» та «школа мрії» на Донбасі. 

Зображення

Більше читайте за посиланням тут про школи та дитсадки, що розташовані у містах Донбасу на доволі безпечній відстані від «лінії розмежування», яка насправді не така вже й безпечна, розповідає кореспондент видання „ТелеграфЪ“ Віктор Крук.

 Він разом із групою журналістів протягом восьми днів подорожував по Донбасу. Пропонуємо читачам його п’яту статтю, яка руйнує деякі стереотипи щодо цього регіону. Візит для групи журналістів був організований у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Зображення

Більше тут: https://www.telegraf.in.ua/topnews/10101713-na-dru...


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:30
121
Немає коментарів. Ваш буде першим!