В Добропіллі відкрито оновлений Вільний простір "RePost"

В Добропіллі відкрито оновлений Вільний простір "RePost"
Більше року тому кілька активістів Добропілля вирішили придбати приміщення для здійснення діяльності задля розвитку як громади вцілом так і кожної людини.

Це дійсно громадський простір і процедуру долучення нових соціальних інвесторів щодо його придбання та утримання організували декілька громадських діячів. Вони зробили максимально доступним послуги простіру для бажаючих та порахували, що він коштує 300 тис грн і поділили цю суму на 100 людей. Саме стільки вартувало приміщення на момент його придбання, і стільки людей планували долучити у якості соціальних інвесторів. Тобто, вступний внесок складає 3тис грн. і 100 грн. щомісячних внесків. Вони заключають Меморандум про співпрацю з итими, хто долучається і гарантують можливість обиратися до правління і визначати умови діяльності простору. Власником приміщення є ГО «Твори Добропілля», що гарантує використання приміщення у напрямку саме статутної діяльності, а не комерційної.

Зображення

«Зараз кількість соціальних інвесторів складає 30 людей. Тобто залишається ще 70 місць для бажаючих долучитися до цієї суспільно важливої справи. Умови вступу можна знайти на сайті за посиланням у першому коментарі» — повідомляє Тетяна Войтюк, засновниця ГО «Твори Добро»медіаторка та фасилітаторка діалогів.

Зображення

Володимир Орос, голова ГО «Добропільський центр молоді „ДОБРО “ прокоментував наступне:

»От объявления о продаже складского помещения до открытия прошло чуть больше года и за этот период нас поддержали шесть различных международных организаций на сумму более 500 000 и еще почти столько же добавили инвесторы.
1. Мастер классы в свободном пространстве Репост. «Активные Граждане» Британского Совета, администрирование ОО «Добропольский центр молодежи „ДОБРО“. 2. Клуб настолок в „RePost“ для подростков вместе с полицией. ОО «Міцна Громада», Проект «Укрепление межсекторального сотрудничества для социальной сплоченности (SC3)», софинансированное Европейским Союзом и Британским Советом в Украине. 3. «С любовью к бабушкам» фонд BEARR Trust. 4. Создание диалоговой платформы на базе Свободного пространства Repost Фонд развития общественных организаций Западноукраинский ресурсный центр в контексте Программы ООН по восстановлению и развитию мира. 5. Львовский Образовательный Фонд, программа БУРчик. 6. Ремонт свободного пространства Репост. Программа БУР Лаб от Украинской Образовательной Платформы, USAID по программе DG East «Демократическое управление в Восточной Украине» — предоставили строительные материалы и оборудование для ремонта. Главная ценностьДоброполья — это люди, люди которые готовы двигать этот Мир вперед».

Підтриматидіяльність простору можна просто здійснивши благодійні внески на статутну діяльність двома способами: 

1. Перерахувати на окремий поточний рахунок, відкритий саме для Репосту. Реквізити для перерахування: UA193355480000026006053632959, ГО «Твори Добропілля», код ЄДРПОУ 43299722, призначення платежу «Благодійний внесок на статутну діяльність».

2. Через Liqpay — посилання та QR-код у коментрях.

Зображення

Більше фото з події відкриття тут.

#vp_repost #ТвориДобропілля #BEARR #DGEast #UNRPP #БУР


Читайте наші новини на телеграм каналі

10:30
96
Немає коментарів. Ваш буде першим!