Повернення на Донбас: подорож від моря до Щастя через іншу реальність

Повернення на Донбас: подорож від моря до Щастя через іншу реальність
Продовжуємо серію статей про практики співпраці влади, громадськості та бізнесу в східних областях України, що побачили журналісти з різних областей, які побували в деяких громадах Донеччини та Луганщини в рамках візиту, що організувала Програма ООН із відновлення та розбудови миру. Зокрема, якими побачив громади Луганщини та Донеччини, їх людей, їхні історії та реалізовані проєкти, які допоможуть краще зрозуміти особливості цього краю та зруйнувати деякі стереотипи, що склалися у суспільстві, Віктор Крук — кременчуцький журналіст. Читаєте далі.

Два роки тому кременчуцький журналіст Віктор Крук разом з групою колег із різних регіонів України протягом восьми днів подорожував дорогами Донецької та Луганської областей у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, про що у «Телеграфі» вийшов цикл статей. 

Зображення

Кілька днів тому він повернувся з такої ж тривалої поїздки по Донбасу, в ході якої побачив, що змінилося у цьому регіоні за минулий час. Пропонуємо читачам нові матеріали про український Донбас, його людей, їхні історії та реалізовані проєкти, які допоможуть краще зрозуміти особливості цього регіону та зруйнувати деякі стереотипи, що склалися у нашому суспільстві.

Більше про візит та статтю Віктора читайте тут: ТелеграфЪ


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:30
134
Немає коментарів. Ваш буде першим!