Якою побачили Станицю-Луганську журналісти з інших областей України

Якою побачили Станицю-Луганську журналісти з інших областей України
Продовжуємо серію статей про практики співпраці влади, громадськості та бізнесу в східних областях України, що побачили журналісти з різних областей, які побували в деяких громадах Донеччини та Луганщини в рамках візиту, що організувала Програма ООН із відновлення та розбудови миру. Зокрема, якою побачили Станицю-Луганську, читайте далі.

«На лінії вогню: Станиця Луганська на лінії оновлення»  — так назвала свою статтю Альона Поддуєва та опублікувала її на сайті ПП «Редакція газети «Вісті Тернівки».

Зображення

«Що люди знають про лінію розмежування та прифронтові території? Тільки те, що вони чують з новин. Здається, що життя там немає, є лише страх та виживання. Так є… Адже Станицю Луганську періодично обстрілюють з важкої артилерії російські окупаційні війська. Але у селищах та містах “сірої зони” діти ходять до школи, там функціонують будинки культури, бібліотеки, приїжджають музиканти та працюють музеї. Життя вирує!
Це вже вдруге я відвідала Станицю у рамках «Візиту журналістів по Луганській та Донецькій областях», яка була організована Програмою ООН із відновлення та розбудови миру разом із партнерами з цих областей та спільно з Міністерством реінтеграції при фінансовій підтримці урядів Данії, Швеції та Швейцарії» — зазначила Альона.

Зображення

А повний текст статті читайте тут.

Джерело:  «Вісті Тернівки», Дніпровщина. 

Фото: Олександр Сімоненко


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:00
129
Немає коментарів. Ваш буде першим!